PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o akcesoria



Radzias
20-10-2010, 13:13
Cześć,

Czy ktoś z Was miał może styczność z tymi akcesoriami ?

http://www.expoimaging.com/index.php

Mnie osobiście interesuje adapter na lampę.

Wdzięczny byłbym za wszelkie opinie na temat tej marki :)

Pozdrawiam

AdamoN
20-10-2010, 19:50
o jaki adapter Ci chodzi?

Radzias
21-10-2010, 15:39
Do SB 800,

Interesują mnie także te dyfuzory.

Znasz tę markę ?

AdamoN
21-10-2010, 19:22
Marki niestety nie znam ale troche czytałem o tych "cudach" :)

mini21
22-10-2010, 06:44
Jeśli mowa o tym zestawie odbłyśników, to podobny zestaw odbłyśników firmy Aurora można zakupić u Fripers'a:
http://fripers.pl/product_info.php/info/p881_Portaflex--3-odblysniki-do-lamp-reporterskich.html

a tu jeszcze trochę inny zestaw:
http://fripers.pl/product_info.php/info/p882_Microbox--3-softboxy-do-lampy-reporterskiej--zestaw-.html