PDA

Zobacz pełną wersję : Siedlce i okolice - poszukiwane miejsce!



kabal
20-10-2010, 10:13
Zwracam się do Was z prośbą...

Proszę wskażcie, jeśli znacie jakiś ciekawy opuszczony budynek w okolicach Siedlec - zdjęcia przykładowe mile widziane.
Mam do zrealizowania sesję z tancerzami - więc wejście powinno być łatwe (będzie nawet 20 osób ekipy).

Dzięki!

kabal
20-10-2010, 13:52
Proszę aby ktoś miły rzucił temat w gr Mazowieckiej

wilus
20-10-2010, 14:25
stara parowozownia na tyłach dworca PKP


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img837.imageshack.us/i/weselefigara.jpg/)

drosik
20-10-2010, 14:38
Poszukaj na tej stronie: http://grono.net/opuszczone/ może co się uda znaleźć :)

kabal
20-10-2010, 17:03
Parowozownia wygląda super! Masz może jeszcze jakieś zdjęcia z tego miejsca?
Proszę opisz jak wygląda sprawa z wejściem do obiektu.