kabal
20-10-2010, 10:13
Zwracam się do Was z prośbą...
Proszę wskażcie, jeśli znacie jakiś ciekawy opuszczony budynek w okolicach Siedlec - zdjęcia przykładowe mile widziane.
Mam do zrealizowania sesję z tancerzami - więc wejście powinno być łatwe (będzie nawet 20 osób ekipy).
Dzięki!
Proszę wskażcie, jeśli znacie jakiś ciekawy opuszczony budynek w okolicach Siedlec - zdjęcia przykładowe mile widziane.
Mam do zrealizowania sesję z tancerzami - więc wejście powinno być łatwe (będzie nawet 20 osób ekipy).
Dzięki!