PDA

Zobacz pełną wersję : 600-lecie zegara w Pradze.



freefly
19-10-2010, 13:32
Czesi to potrafią zrobić coś fajnego. Genialne.
http://vimeo.com/15749093

Rafał_Sz
19-10-2010, 14:10
Genialne!

freefly
19-10-2010, 14:24
U nas z okazji podobnej rocznicy zagrałby Feel,:grin: i byłby pokaz sztucznych ogni.

janex
19-10-2010, 14:25
Fenomenalne.

Rafał_Sz
19-10-2010, 14:26
U nas z okazji podobnej rocznicy zagrałby Feel,:grin: i byłby pokaz sztucznych ogni.
Feel by był, jakby miasto miało swoje 600-lecie. U nas od zegarów i galerii handlowych jest Majkel Jeżowska. ;)

ku6i
19-10-2010, 14:40
U nas z okazji podobnej rocznicy zagrałby Feel,:grin: i byłby pokaz sztucznych ogni.

Komentarz miesiąca ;)

Dla zainteresowanych 3d mappingiem:

3FQv_eAxp3c

Imago
19-10-2010, 14:42
Genialne.
Zdecydowanie podpisuję się pod tym obiema rękami. :)

c-man
19-10-2010, 15:20
Kurde... :D
Jakoś w polskich warunkach rzeczywiście tego nie widzę ;)

ku6i
19-10-2010, 15:27
Kurde... :D
Jakoś w polskich warunkach rzeczywiście tego nie widzę ;)

http://noc-muzeow.pl/index.php/relacje-noc-muzeow/relacje-z-nocy-muzeow-2010/523-3d-mapping-na-mnk-w-noc-muzeow

Choć faktycznie, ubogo to wygląda na tle Pragi.

c-man
19-10-2010, 15:29
http://noc-muzeow.pl/index.php/relacje-noc-muzeow/relacje-z-nocy-muzeow-2010/523-3d-mapping-na-mnk-w-noc-muzeow

Choć faktycznie, ubogo to wygląda na tle Pragi.

No tak, byłem wtedy w innej części miasta...
Wiele nie straciłem ;)