PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Warszawiaków - niefotograficzne ;)



amirez
18-10-2010, 14:37
Jutro żona musi być w Sejmie.
Jak dojechać z dworca centralnego w miarę szybko i bezboleśnie ;) komunikacją miejską?
I jaki jest pod Sejmem pomnik?
Będę wdzięczny za pomoc
amirez
Zbyszek
ps. proszę odpuścić mi Zumi i inne tego typu wyszukiwarki.

Bonthyc
18-10-2010, 14:54
Polecam stronkę http://warszawa.jakdojade.pl/

ropusz
18-10-2010, 16:42
Trzeba albo podjechać 1 przystanek tramwajem (dowolnym) po Al. Jerozolimskich do skrzyżowania Marszałkowska/AL. Jerozolimskie (kierunek Praga) albo podejść. I wtedy przesiąść się w autobus 107. Wysiadka róg Górnośląskiej i Wiejskiej.

Żeby nie błądzić w przejściu podziemnym to lepiej podjechać 2 przystanki (CH Smyk, róg Kruczej i Al. Jerozolimskich, kierunek Praga) i wtedy przystanek autobusowy 107 będzie przez ulicę.

ropusz
18-10-2010, 18:38
Może o ten pomnik chodzi http://spacery.net/2009/03/pomnik-armii-krajowej-i-polskiego-panstwa-podziemnego/?

Bielik
18-10-2010, 18:56
pytanie o której godzinie, w szczycie najlepiej tramwajem do ronda de gaulle'a (przystanek muzeum narodowe) i dalej 5 minut piechotą.

wasilewk
18-10-2010, 19:29
To zależy gdzie w Sejmie. Ja do pracy (stary hotel sejmowy) dojeżdżałem do Pl. Trzech Krzyży i 'na skuśke' do hotelu - parę lat.

amirez
18-10-2010, 20:10
Podziękowania za pomoc.
Mam nadzieję, że połowica da sobie radę.