PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobic zdjecie z tłem w ruchu



16-10-2010, 10:33
WIecie moze jak zrobic zdjęcie człowieka na srodku zatłoczonego chodnika, który stoi i na zdjęciu jest nie poruszony, a reszta ludzi jest rozmazana?
chodzi mi o taki efekt bez uzycia błyskotek.
tak sobie mysle ze przymkniecie przyslony i wydłuzenie czasu w dzien i tak mi chyba przeswietli zdjecie, a czlowiek na pierwszym planie pewnie i tak nie bedzie super ostry

wywar
16-10-2010, 10:43
1 zrób zdjęcie ze statywu normalnie z człowiekiem, a potem niech człowiek odejdzie, załóż szaraka albo przymknij tak żeby uzyskać dłuższy czas i zrób tłum. Potem nałóż fotkę z człowiekiem na tą z rozmazanym tłem i wymaż tło tak żeby było widać człowieka i rozmazane tło. Włala :D

16-10-2010, 10:45
myslalem o tym, ale wtedy ludzie beda chodzic po miejscu w ktorym on stał - a to juz moze byc problem

wywar
16-10-2010, 10:54
myslalem o tym, ale wtedy ludzie beda chodzic po miejscu w ktorym on stał - a to juz moze byc problem

To niech on tam stoi - potem podłożysz tą fotę jak człowiek jest ostry.

16-10-2010, 13:46
ok, zobacze jak to wyjdzie

morzon
17-10-2010, 11:10
ND400 i cierpliwy, statyczny model :D