16-10-2010, 10:33
WIecie moze jak zrobic zdjęcie człowieka na srodku zatłoczonego chodnika, który stoi i na zdjęciu jest nie poruszony, a reszta ludzi jest rozmazana?
chodzi mi o taki efekt bez uzycia błyskotek.
tak sobie mysle ze przymkniecie przyslony i wydłuzenie czasu w dzien i tak mi chyba przeswietli zdjecie, a czlowiek na pierwszym planie pewnie i tak nie bedzie super ostry
chodzi mi o taki efekt bez uzycia błyskotek.
tak sobie mysle ze przymkniecie przyslony i wydłuzenie czasu w dzien i tak mi chyba przeswietli zdjecie, a czlowiek na pierwszym planie pewnie i tak nie bedzie super ostry