PDA

Zobacz pełną wersję : Torba nie-foto na foto ;)



morzon
15-10-2010, 17:23
Hej,

ostatnio umyślałem sobie kupić torbe o właściwościach jak w tytule wątku - szukam po prostu takiego nosidełka do którego wejdzie aparat (D700 bez gripa) z obiektywem (pewnie 50 albo 35) + ew drugie małe szkło (też stałka) ktore nie wygląda jak torba na sprzęt (coby przy wieczornych miejskich spacerach nie kusić zbirów/dresów). Oprócz tego, żeby wchodziły do tego zeszyty A4 i jakies długopisy lub coś w tym stylu - czyli idea jest taka, że idę na uczelnie + jakies foto pomiędzy zajęciami np. Mam Stealh Reporter D300, ale to kompletnie się nie nadaje...

Szukał ktoś kiedyś czegoś takiego? Wiem, że chyba crumpler robi coś w ten deseń, ale to jakąś straszną kase kosztuje (300-400zł) z tego co pamiętam... Sam zaraz będę grzebał po necie, ale jak ktoś potrzebował takiej torby to może ma jakieś doświadczenie i może mi coś doradzić?

Pozdrawiam

markB
15-10-2010, 18:20
Ja w identycznym celu (chociaz na uczelnię chadzam już od dawna w innym charakterze niz student) używam Lowepro Classified 250, ale to duża torbiel i kosztowna. Ale są mniejsze Classified, w bardziej przystępnej cenie: http://www.lowepro.com.pl/Products/Shoulder_Bags/allWeather/. Poza tym polecam zapoznanie sie też z tym wątkiem: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=159664

YANOSZ
21-10-2010, 13:40
Naneu Lima Miałem kiedys, swietnie wykonana, gruby material dobrej jakosci, rozsądna cena.

R
21-10-2010, 13:48
fajna jest lowepro exchange messanger ale troche za mala... niestety...

wojtas0009
21-10-2010, 20:39
o, nie widziałem tego wynalazku ;) całkiem fajna bo jeszcze mniej bajerów i wydaje się "miękka", muszę przymierzyć sprzęt :mrgreen:
http://photography-on-the.net/forum/showpost.php?p=9028226&postcount=20
bo zależy co się chce nosić ;)

Foksik
21-10-2010, 21:12
Takie coś (http://allegro.pl/torba-teczka-002-na-aparat-i-laptopa-d3000-1000d-i1271589176.html)

kZC_
22-10-2010, 19:31
może coś od Crumplera ?