PDA

Zobacz pełną wersję : Panie i Panowie co nas ratujecie!!! Najlepszego.



Obi
13-10-2010, 17:16
Z okazji Waszego święta czyli Dnia Ratownika Medycznego. Jak najmniej okazji do wyjazdów wypadkowych i satysfakcji z pracy. Wielkie dzięki dla Was!!!

ASAHI
13-10-2010, 17:18
Wszystkiego najlepszego!

mycza
13-10-2010, 17:35
Najlepszego:)

grzehuu
13-10-2010, 18:20
Wasze zdrowie!!!!!

Kundzior
13-10-2010, 18:24
Na zdrowie Panie i Panowie.

Imago
13-10-2010, 18:56
Wszystkiego Dobrego!

jacek.gold
13-10-2010, 19:00
i obyśmy sie nie musieli spotkać

grzehuu
13-10-2010, 19:02
i obyśmy sie nie musieli spotkać
hehe

no chyba ze przy pifku ;)

bognik
13-10-2010, 19:02
Najlepszego! Zdrówko!

rafulec
13-10-2010, 19:03
edit

fumio
13-10-2010, 20:03
Również zdrówka życzę!!

;-)

Pozdr.