Zobacz pełną wersję : Panie i Panowie co nas ratujecie!!! Najlepszego.
Z okazji Waszego święta czyli Dnia Ratownika Medycznego. Jak najmniej okazji do wyjazdów wypadkowych i satysfakcji z pracy. Wielkie dzięki dla Was!!!
Kundzior
13-10-2010, 18:24
Na zdrowie Panie i Panowie.
jacek.gold
13-10-2010, 19:00
i obyśmy sie nie musieli spotkać
i obyśmy sie nie musieli spotkać
hehe
no chyba ze przy pifku ;)
Również zdrówka życzę!!
;-)
Pozdr.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.