PDA

Zobacz pełną wersję : kolejne z cyklu "jak..."



eagis
13-10-2010, 15:55
http://1x.com/photos/landscape/37088/ - ktoś z Was ma może pomysł jak kręcić suwakami i teksturami żeby dostać coś na kształt powyższego?:)

de Fresz
14-10-2010, 11:07
Coś takiego można osiągnąć na wiele sposobów, tu obróbka jest na tyle intensywna, że nie da się określić jak dokładnie zostało to zrobione, zwłaszcza nie widząc oryginalnej fotki. Tekstura to któryś z trybów przenikania zależny od tego co na niej było - jeśli np. była to jasna, porysowana klatka filmu, to Multiply. Jeśli chcesz osiągnąć podobny efekt, to czeka Cię sporo kombinowania z trybami przenikania, Photo Filtrem, może Chanel Mixerem. Plus trochę zabaw z selekcjami, acz dobór metod i końcowy efekt w dużej mierze zależą od materiału wejściowego.

eagis
14-10-2010, 12:56
O dzięki:)

ryszkut
14-10-2010, 20:44
po mojemu to przeciętne, wręcz badziewne zdjęcie i do tego bardzo "elo" obróbka (taka żeby wyglądała na pro ;) )
przyrost formy nad treścią

eagis
15-10-2010, 11:09
A mi się podoba:)

akustyk
15-10-2010, 11:43
do Shopy hej pasterze...

straszna kupa. dosc typowa dla 1x, gdzie foty sa na jedno kopyto, ale nawet jak na ta galerie to straszliwa cepelia...