Zobacz pełną wersję : jak wykonac takie foto
paulofryzero
13-10-2010, 15:43
Witam jak w tytule mam nikona d90 i sb800 jak to ustawić w aparacie(lampie) żeby na samym końcu był błysk i żeby auto było widoczne oczywiscie te linie czerwone tez>>>???
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/005825b61175a22c.html
Jak dla mnie to czas naswietlania w granicy 6s i błysk na tylną kurtynę migawki , przymknij przesłonę i powinno wyjść :)
paulofryzero
13-10-2010, 20:04
Jak dla mnie to czas naswietlania w granicy 6s i błysk na tylną kurtynę migawki , przymknij przesłonę i powinno wyjść :)
tak tylko ze jak dam czas 6 sek to wpierw mi blysnie lampa a jak zrobic zeby lampa blysnela na koncu??
jackrabbit
13-10-2010, 20:07
tak tylko ze jak dam czas 6 sek to wpierw mi blysnie lampa a jak zrobic zeby lampa blysnela na koncu??
przeczytaj jeszcze raz to co kolega wyzej napisal i zajrzyj do instrukcji
willy_fil_
13-10-2010, 20:16
Nie, nie błyśnie wyobraź sobie - cała magia to tylna kurtyna. Trzeba nieco zaufać koledze KEWLAS i może chociaż spróbować tak na początek. Zaraz potem proponuję przeczytać instrukcje obsługi - zanim zadasz pytanie co to jest tylna kurtyna...
paulofryzero
13-10-2010, 20:56
ok super już wyczytałem o co chodzi z tym . Po prostu trzeba na body wcisnąć piorunek i ustawić pokrętłem na rear.
mozesz rowniez przeczytac instrukcje aparatu, dobrze jest zaczac od informacji w niej zawartych
piorunek ??? tego w slangu chyba nie ma ;)
a przynajmniej takim jak ja operuję...
jak dla mnie opcje są 2:
1. zdjęcie złożone z minimum 3 poszczególnych
2. zwykła fota auta a linie świateł dołożone z PS
Kordian d70
14-10-2010, 21:48
co do tych linii świetlnych to może skorzystać z łatwopalnej substancji ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.