PDA

Zobacz pełną wersję : jak wykonac takie foto



paulofryzero
13-10-2010, 15:43
Witam jak w tytule mam nikona d90 i sb800 jak to ustawić w aparacie(lampie) żeby na samym końcu był błysk i żeby auto było widoczne oczywiscie te linie czerwone tez>>>???
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/005825b61175a22c.html

kewlas
13-10-2010, 16:00
Jak dla mnie to czas naswietlania w granicy 6s i błysk na tylną kurtynę migawki , przymknij przesłonę i powinno wyjść :)

paulofryzero
13-10-2010, 20:04
Jak dla mnie to czas naswietlania w granicy 6s i błysk na tylną kurtynę migawki , przymknij przesłonę i powinno wyjść :)

tak tylko ze jak dam czas 6 sek to wpierw mi blysnie lampa a jak zrobic zeby lampa blysnela na koncu??

jackrabbit
13-10-2010, 20:07
tak tylko ze jak dam czas 6 sek to wpierw mi blysnie lampa a jak zrobic zeby lampa blysnela na koncu??

przeczytaj jeszcze raz to co kolega wyzej napisal i zajrzyj do instrukcji

willy_fil_
13-10-2010, 20:16
Nie, nie błyśnie wyobraź sobie - cała magia to tylna kurtyna. Trzeba nieco zaufać koledze KEWLAS i może chociaż spróbować tak na początek. Zaraz potem proponuję przeczytać instrukcje obsługi - zanim zadasz pytanie co to jest tylna kurtyna...

paulofryzero
13-10-2010, 20:56
ok super już wyczytałem o co chodzi z tym . Po prostu trzeba na body wcisnąć piorunek i ustawić pokrętłem na rear.

matys
13-10-2010, 22:01
mozesz rowniez przeczytac instrukcje aparatu, dobrze jest zaczac od informacji w niej zawartych

ryszkut
14-10-2010, 20:53
piorunek ??? tego w slangu chyba nie ma ;)
a przynajmniej takim jak ja operuję...

segl
14-10-2010, 21:42
jak dla mnie opcje są 2:

1. zdjęcie złożone z minimum 3 poszczególnych
2. zwykła fota auta a linie świateł dołożone z PS

Kordian d70
14-10-2010, 21:48
co do tych linii świetlnych to może skorzystać z łatwopalnej substancji ;-)