PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica do focenia ptaków



karp1225
12-10-2010, 18:07
Witam
Chcę kupic głowicę do focenia ptaków,zastanawiam się nad Benro
http://fotozakupy.pl/glowica/benro-gh-2-pl-100,9812s
Warto ją kupic,czy lepiej zainwestowac w Wimberley ?

mycza
12-10-2010, 18:40
Moim zdaniem powinieneś zainwestować w Wimberley. Jest jeszcze jedna głowica Manfrotto w linku poniżej:
http://www.foto-net.pl/sklep/produkt13141-g%C5%82owica-Manfrotto-393.html

jaroo1
12-10-2010, 18:42
zobacz czym robią bracia Kłosowscy albo Leśniewski zdaje się winlerbejem nie pamiętam jak to się poprawnie pisze ,ale dość podobny sprzęt jak w linku.Widziałem tańsze zdaje się polskiej produkcji.

karp1225
12-10-2010, 19:13
Wimberley jest strasznie drogi i ciężko go dostac,znam kilka osób które mają Benro i sobie chwalą .

U-CUT
13-10-2010, 22:41
Wyglada ciekawie ta Benro i cena apetyczna.
Jakies 2 miesiace temy nabyłem tę,tu troche cena z kosmosu ja za swoja dałem 400 na ebay
http://www.warehouseexpress.com/buy-Wimberley-Head-Mk-II/p1012216?cm_mmc=GoogleBase-_-Tripod-Heads-_-Specialist-and-Panoramic-Heads-_-Wimberley-Head-Mk-II_1012216

Ta manfrotto słaba na płaskownikach,pewnie pływa.

Pirko
14-10-2010, 12:20
Tu masz link do krótkiego opisu GH-2 http://canon-board.info/showpost.php?p=593027&postcount=1
Połowa ceny Wimberleya i dodatkowo płytka w komplecie. Zresztą sam system mocowania płytek jest ten sam.

U-CUT
25-10-2010, 04:56
I jak nabyles te glowice,jestem ciekaw opini.

Tomek_K
25-10-2010, 15:47
Jest jeszcze coś takiego http://jabbafoto.pl/opis/1674961/triopo-dg-3.html .Ale nie wiem jak się sprawuje.Może ktoś miał do czynienia z tym modelem i mógłby coś napisać.