PDA

Zobacz pełną wersję : Jak robic emo zdjecia:D



Greg77
10-10-2010, 04:51
Zapraszam do poradnika;) (http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_robi%C4%87_emozdj%C4%99cia)

Polsar74
10-10-2010, 06:58
a daj Pan spokój z takim poradnikiem na forum zdjęciowym :-P

Greg77
10-10-2010, 21:25
a daj Pan spokój z takim poradnikiem na forum zdjęciowym :-P

hyhy:mrgreen:

cyrusvirus
10-10-2010, 23:25
nioch nioch nioch :-D