Zobacz pełną wersję : Nawigacja Sony nv-u92tc
Chcę wgrać do niego AUTOMAPĘ jak to zrobić i skąd ją wsiąść?
Może krótko ale treściwie :) Dziękuje za pomoc bo nie chcę kupować nowej nawigacji z powodu mapy
Kordian d70
09-10-2010, 16:38
a masz chociaż odblokowaną ta navi??????????
fotograf58
09-10-2010, 21:04
Chcę wgrać do niego AUTOMAPĘ jak to zrobić i skąd ją wsiąść?
Najprościej KUPIĆ.
Wojteksw
09-10-2010, 21:30
Bardzo proszę, najnowsza wersja http://www.automapa.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53174 i jak odblokować http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=1856
wsiąść
wsiąść, to można do pociągu i to byle jakiego
Automapę można kupić
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.