PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja Sony nv-u92tc



Radosso
09-10-2010, 16:28
Chcę wgrać do niego AUTOMAPĘ jak to zrobić i skąd ją wsiąść?

Może krótko ale treściwie :) Dziękuje za pomoc bo nie chcę kupować nowej nawigacji z powodu mapy

Kordian d70
09-10-2010, 16:38
a masz chociaż odblokowaną ta navi??????????

fotograf58
09-10-2010, 21:04
Chcę wgrać do niego AUTOMAPĘ jak to zrobić i skąd ją wsiąść?



Najprościej KUPIĆ.

Wojteksw
09-10-2010, 21:30
Bardzo proszę, najnowsza wersja http://www.automapa.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53174 i jak odblokować http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=1856

tito
09-10-2010, 22:29
wsiąść

wsiąść, to można do pociągu i to byle jakiego

Automapę można kupić