Blasius.G
08-10-2010, 18:11
Co o tym myślicie? http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Sony-164-Mpix-w-telefonie,wid,12740725,wiadomosc.html
http://nt.interia.pl/foto/news/164-megapikseli-w-komorkach,1542286
Najlepsza jest ta plastikowa optyka pięć razy droższa od nowej 16 megapikselowej matrycy:) Może od Zeissa?;)
Ciekawe jak z szumami?
http://nt.interia.pl/foto/news/164-megapikseli-w-komorkach,1542286
Najlepsza jest ta plastikowa optyka pięć razy droższa od nowej 16 megapikselowej matrycy:) Może od Zeissa?;)
Ciekawe jak z szumami?