PDA

Zobacz pełną wersję : 16.4 Mpix w telefonie



Blasius.G
08-10-2010, 18:11
Co o tym myślicie? http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Sony-164-Mpix-w-telefonie,wid,12740725,wiadomosc.html
http://nt.interia.pl/foto/news/164-megapikseli-w-komorkach,1542286
Najlepsza jest ta plastikowa optyka pięć razy droższa od nowej 16 megapikselowej matrycy:) Może od Zeissa?;)

Ciekawe jak z szumami?

Andre
08-10-2010, 18:21
Panasonic nie pozostaje w tyle http://www.telix.pl/artykul/panasonic-lumix-phone-z-13-2mpix-aparatem--video--3,37005.html

Rafał_Sz
08-10-2010, 19:04
Ponad 16 MP przy przekątnej matrycy 6,5 mm. Buahahaha. Ale i tak ludzie to kupią.

amirez
08-10-2010, 19:19
E, tam... poczekam na 25 i pełną klatkę.

vuki
08-10-2010, 20:54
E, tam... poczekam na 25 i pełną klatkę.

i koniecznie 9mm grubości;)