PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona wizjera



Umbra
07-10-2010, 17:11
Szukałem na szybko w instrukcji, ale nie mogę znaleźć: jak się zakłada osłonę wizjera w D5000?

Rafał_Sz
07-10-2010, 17:32
Osłonę czy zaślepkę? Osłonę nasuwasz w sanki wizjera od góry.

Umbra
07-10-2010, 22:39
No to sam już nie wiem. Mam taki plastik i nie wiem, co mam z nim zrobić. :P

Muszę najpierw zdjąć gumową muszlę?

Kuba
07-10-2010, 22:49
nie wiem jak w D5000 ale sądzę że tak samo jak w D80, wysuwasz do góry gumową muszlę i wsuwasz zaślepkę.
na początku strasznie ciężko chodzi, potem (niestety) już trochę luźniej...

Umbra
09-10-2010, 09:36
Nie mogę wyciągnąć muszli. Trudno.