Zobacz pełną wersję : Osłona wizjera
Szukałem na szybko w instrukcji, ale nie mogę znaleźć: jak się zakłada osłonę wizjera w D5000?
Rafał_Sz
07-10-2010, 17:32
Osłonę czy zaślepkę? Osłonę nasuwasz w sanki wizjera od góry.
No to sam już nie wiem. Mam taki plastik i nie wiem, co mam z nim zrobić. :P
Muszę najpierw zdjąć gumową muszlę?
nie wiem jak w D5000 ale sądzę że tak samo jak w D80, wysuwasz do góry gumową muszlę i wsuwasz zaślepkę.
na początku strasznie ciężko chodzi, potem (niestety) już trochę luźniej...
Nie mogę wyciągnąć muszli. Trudno.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.