PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy.



dem
07-10-2010, 17:00
Jaki polecacie wężyk spustowy (najlepiej elektroniczny chyba). Będzie to mi służyło do zdjęć krajobrazu, na długich czasach naświetlania. Preferowany jakiś zamiennik, co bym fortuny nie musiał wydawać.
Puszka to D700.

rafulec
07-10-2010, 17:59
Phottix Cleon II

dem
07-10-2010, 18:42
Generalnie jest ok, ale wolałbym jednak taki z możliwością ustawienia czasu ekspozycji (np 500 sek), żebym nie musiał stopera w kieszeni nosić.

Adam.B
07-10-2010, 19:17
Mnie się wydaje że jakikolwiek, co może być nie tak z wężykiem spustowym? Hehe.

dem
07-10-2010, 19:24
No, może, może ...chciałbym ustawić 500 sekund, usiąść z kumplami przy piwie i nie przejmować się, że za 8 minut i 20 sekund muszę pamiętać, by nie zapomnieć ;)

rafulec
07-10-2010, 22:01
naprawdę, masz taką potrzebę ???