PDA

Zobacz pełną wersję : Lab w krakowie...



romejo
05-05-2005, 13:24
Czy ktos moze polecic dobry lab w Krakowie

goldie
05-05-2005, 14:19
słyszałem że w Domu Turysty jest całkiem spoko no i jest jakiś lab na ul. Pomorskiej

Kielu2002
05-05-2005, 16:40
Witam
mialem zalozyc taki sam temat

Ja wywoluje zdjecia w Zakladzie Fotografii Cyfrowej na Westerplatte 15/16 (Dom turysty) - choc przez pewien czas panowala opinia ze jakosc jest tam coraz gorsza

słyszałem że całkiem niezły jest też lab Agfy na ulicy Gertrudy (o ile sie nie myle) 12

Gdzies czytalem tez o labie Kodaka w Empiku na Rynku ze jest dobre, ale nie jestem pewien moze mi sie cos pomylilo

Tyle z mojej strony, moze ktos inny sie wypowie

milk
06-05-2005, 08:34
Cześć

A ja polecam :Foto Studio Konaszewska Plac Matejki 9 - firma "z tradycjami" długo na rynku i z otwartym osobno Digital studio. Od dłużeszego czasu "odbijam" u Nich. Lab z "cyfrówek" obsługuje dwóch młodych ludzi-wg mnie znają się i są otwarci na "nudzenie klienta"
Dodam że "ćwiczyłem" już:
Westerplatte Dom Turysty - ale zrezygnowałem jak zacząłem dostawać odbitki ala Canon z max nasyceniem kolorów i rozmijające się z oryginałem.
Gertrudy Agfa-podobno nadal czym swój wypracowany poziom!-ale teraz mam do nich za daleko
Pomorska to już historia na miejscu dawnego "profi"labu jest coś nowego i nie wartego zachodu.
Można popróbować też Finisz Studio - Prądzyńscy ul Łobzowska 15

Dodam że to moje prywatne opinie i z żadnym z Labów nie jest "związany rodzinnie"

Pozdr
Grzegorz

romejo
07-05-2005, 19:16
Kurde niewiele propozycji jak na prawie milionowe miasto

Kielu2002
08-05-2005, 11:18
Na internecie znalazlem ranking labow w Krakowie, ale ja bym go raczej nie traktowal powaznie, choc moge sie mylic
http://www.prl.strefa.net/malopolskie.php

Krycha
20-06-2005, 18:37
Dla mnie najlepszy i w miarę nie drogi - to fotolab na Karmelickiej.

krzysio
21-06-2005, 21:55
ja z tata oddajemy na krowoderskich zuchow

[ Dodano: Wto Cze 21, 2005 9:57 pm ]
natomiast nie polecam Foto Oleksy poniewaz tam mi na drukarce drukowal koles