PDA

Zobacz pełną wersję : Fotograf Wojenny!!!



Obi
06-10-2010, 00:22
Słuchajcie! Dużo z Was wie, że jak coś z chomika to ja mam dużo punktów zawsze chętnie pomogę :)
Daję Wam coś co na pewno Wam się przyda :)
http://chomikuj.pl/Obi/Fotograf+Wojenny
hasło: nikoniarze

Wszystko na mój koszt!!! Nic tylko zaopatrywać się.

KaleidoStar
06-10-2010, 00:30
Dzięęękuuuujeeeemyyyy!

Obi
06-10-2010, 00:32
AHA!!! Można nawet podpiąć ten temat :) jak się skończy transfer dajcie znać :) "doładuję konto" :D:D:D

Karl Johansson
06-10-2010, 00:48
Mucios gracjas!
Będę miał co obejrzeć dziś wieczorem :)

costi
06-10-2010, 00:51
Podziekowal!

Marcin_krk
06-10-2010, 08:49
AHA!!! Można nawet podpiąć ten temat :) jak się skończy transfer dajcie znać :) "doładuję konto" :D:D:D

Dajemy znac :)

lok_men
06-10-2010, 09:57
Dajemy znać:)

ziaro
06-10-2010, 10:32
A czy to coś można zamieścić na innym serwerze?

Obi
06-10-2010, 11:57
doładowane :D

słowografia
06-10-2010, 12:07
zasysam. dziękuję:)

Obi
06-10-2010, 12:14
mam na chomiku i tam można się zaopatrzyć!!!

Mariusz888
06-10-2010, 13:03
Ja również pobieram - bardzo dziękuję :)

Marcin_krk
06-10-2010, 14:35
Sciagnalem, dziekuje.

Otiv
06-10-2010, 15:43
http://vod.onet.pl/fotograf-wojenny,6281,film.html na onecie jest za free, mozna streamować : ) chyba ze to jeszcze inny film

mcl
06-10-2010, 16:08
kiedyś na stronie TVP był do obejrzenia/ściągnięcia

krolewicz
06-10-2010, 16:10
ja polecę jeszcze film Robert Capa In Love and War

moim zdaniem bardzo dobry :)

Obi
06-10-2010, 16:13
A to widziałem już wcześniej :) Ale generalnie nie zawsze wszędzie mam dostęp do sieci :) Więc można się zaopatrzyć! prawie 60 ściągnięć.

stock
06-10-2010, 17:32
dzięki - właśnie ściągam

spiritwood
06-10-2010, 17:37
To ja również się przyznam... Dzięki!

rg2000
06-10-2010, 17:54
Dzięki :)

Bielik
06-10-2010, 18:32
I na torrentach jest. świetny film, sobie zaraz obejrzę przed vod kolejny raz.

may the 4th be with you.

TataOliwki
06-10-2010, 18:47
Dzięki serdeczne!

Dorian
06-10-2010, 20:53
Wielkie dzięki! ;) Będzie co w nocy oglądać. ;)