PDA

Zobacz pełną wersję : Test karty SDHC Toshiba



BoloSr
05-10-2010, 21:40
No to dotarla do mnie paczuszka a w niej:
2 karty Toshiba tak jak na tej aukcji http://allegro.pl/toshiba-sd-sdhc-8gb-extreme-fullhd-slc-class-10-i1245260407.html,
oraz czytnik kart http://allegro.pl/najszybszy-czytnik-swiata-sd-sdhc-pretec-i-disk-i1260573102.html

I teraz najwazniejsze zrobilem tes na czytniku tych kart i tak wyszlo :)
http://picasaweb.google.pl/106887690801975707248/Pulpit#5524647845775239906

tu stara karta Kingstona 2GB SD
http://picasaweb.google.pl/106887690801975707248/Pulpit#5524647848499522530

oraz karta GOOD RAM 1GB SD
http://picasaweb.google.pl/106887690801975707248/Pulpit#5524647859113405330

Kundzior
05-10-2010, 23:43
Zmień czytnik. I wcale nie twierdzę że good RAMy są złe bo są zajebiste.

BoloSr
06-10-2010, 07:41
Zmień czytnik. I wcale nie twierdzę że good RAMy są złe bo są zajebiste.

nie mam na co zmienic a ten czytnik jest szybki i bez problemu czyta wszystkie karty :)

Lestad
06-10-2010, 11:00
Ja wiedziałem że tak będzie ...
Pisałem że będziesz zadowolony z tej Toshiby :)

BoloSr
06-10-2010, 11:20
Ja wiedziałem że tak będzie ...
Pisałem że będziesz zadowolony z tej Toshiby :)

narazie moge tylko stwierdzic ze jest tak szybka jak producent mowi a jak sie bedzie spisywac to zobaczymy :)

Demonek
07-10-2010, 11:20
Ciekawe czy ten czytnik byłby lepszy (czyta już SDXC - tak na przyszłość :)
http://allegro.pl/czytnik-kart-usb-10-w-1-transcend-p5-i1255425384.html

kondziu
13-10-2010, 19:19
Ale o co kaman:D

Czy ktoś się spodziewał że karta SD będzie szybsza od SDHC już pomijając C10.

Ps. Do autora, może masz kartę SDHC C10 innego producenta lub C6 i zrobić teścik na tym samym czytniku, pozdrawiam.

BoloSr
13-10-2010, 22:49
Ale o co kaman:D

Czy ktoś się spodziewał że karta SD będzie szybsza od SDHC już pomijając C10.

Ps. Do autora, może masz kartę SDHC C10 innego producenta lub C6 i zrobić teścik na tym samym czytniku, pozdrawiam.

Sprawdzałem na tym samym czytniku karte SanDiska 4 GB SDHC Extreme 15 MB/s i wyszlo ze zapis i odczyt ma w granicach 17 MB/s :):)