PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc.



BorysR
05-10-2010, 21:03
Witam. Ośmielam się wkleić na prośbe kolegi link. Jego córeczka jest dość poważnie chora.

http://www.terajewicz.pl/ewcia/?ref=nf

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Kundzior
05-10-2010, 23:39
Spoko u mnie na fejsie już siedzi od 18nastej. I nie to ze zapomniałem myślę, a to oznaka że wszystko idzie ku dobremu. Ja już swoje wlałem a Wy??