PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzenie na wysokim ISO do druku



manfred
03-10-2010, 12:52
Witam serdecznie poszukuje jakiegoś sposobu na wyostrzenie odbitki do labu wykonanej na wysokim ISO i to całości i to portretu.

conik
03-10-2010, 14:36
umiejetne dodanie ziarna i zwiekszenie mikrokontrastow optycznie podostrzy ci to zdjecie

manfred
03-10-2010, 17:00
Ej brzmi tak tajemniczo, że aż nie wykonalnie.

microbot
03-10-2010, 22:16
Wyostrzając zdjęcie wyostrzysz także ziarno - to oczywiste - więc albo ratowałbym się ostrzeniem konkretnych kanałów RBG. Albo kombinacja odszumiania z wyostrzaniem. Pokaż fotkę to może coś wymyślimy.

tomek murański
03-10-2010, 22:26
ewentualnie (zalezy od kadru oczywiście) po prostu wyostrzac selektywnie, czyli uzywając warstw i masek. To chyba najprostsze i najmniej wplywające negatywnie na poziom szumu...