PDA

Zobacz pełną wersję : Karczma Rzym - pytanie do wrocławian



cupcakee
02-10-2010, 14:55
Chciałem zorganizowac sesję w:
http://www.karczmarzym.pl/index.htm

Prosze Was o parę informacji o tym miejscu, czy można bez problemu popstrykać?, duzo ludzi tam przychodzi? Czy personel idzie na rękę fotografom i nie wykazuje żadnego 'ale'?, ogólnie jaki tam jest klimat?

stock
02-10-2010, 17:57
najlepiej będzie jak zadzwonisz i zapytasz. Wtedy będzie wiadomo czy robia problemy czy też nie. Ja osobiście nic tam nie fotografowałem.

Andrzej Olender
02-10-2010, 18:04
Z własnego doświadczenia wiem że nie ma nic lepszego jak rozmowa na miejscu, być może mam przyjazną gębę ale nikt mi nie odmówił użyczenia jakiegoś lokalu gdy pytałem osobiście :). Telefonicznie, mailowo itp. łatwiej się odmawia :)

Zibi1970
02-10-2010, 20:49
pstrykałem tam ślubne zdjęcia rok temu.
Na PW zadaj jakieś konkretne pytania to chętnie odpowiem.

TOP67
02-10-2010, 20:52
Dodam jeszcze, że 50m obok zaczyna się Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy. Tam też można podejść.