cupcakee
02-10-2010, 14:55
Chciałem zorganizowac sesję w:
http://www.karczmarzym.pl/index.htm
Prosze Was o parę informacji o tym miejscu, czy można bez problemu popstrykać?, duzo ludzi tam przychodzi? Czy personel idzie na rękę fotografom i nie wykazuje żadnego 'ale'?, ogólnie jaki tam jest klimat?
http://www.karczmarzym.pl/index.htm
Prosze Was o parę informacji o tym miejscu, czy można bez problemu popstrykać?, duzo ludzi tam przychodzi? Czy personel idzie na rękę fotografom i nie wykazuje żadnego 'ale'?, ogólnie jaki tam jest klimat?