Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Dolina 5-ciu stawów
wolnyslimak
02-10-2010, 13:54
Trafiłem razem z kumplami chyba na najgorszą pogodę w jaką dane mi było iść w góry. Temperatura oscylowała w okolicach 0 i ciągle lał deszcz, śnieg lub śniegodeszcz. Jakby tego było mało to jeszcze bardzo silny wiatr. W nocy na tej wysokości ciężko było wyjść na zewnątrz. A ja głupi targałem ze sobą ciężki statyw na gwiazdy...hehe. To jest jedyne sensowne zdjęcie krajobrazowe jakie udało mi się uczynić. Czy rzeczywiście tak jest?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img714.imageshack.us/img714/4206/dolina5ciustaww04.jpg)
zdjęcie mi się podoba, natomiast brakuje mi więcej lewej strony. Pewnie to by wymusiło format panoramiczny. No i tak ze 2-3 cm góry można by ciachnąć wtedy spokojnie. Rewelacyjne jest to odbicie w oknie
zgadzam się z look, kawałek góry do ciachnięcia. Chatka (właściwie fragment, co jednak zupełnie wystarcza) dodaje spokoju i wrażenia odosobnienia w górach, a takie miejsca i kwaterki dla mnie jak najbardziej na + :-)
Czarny73
02-10-2010, 21:26
Mi się podoba tak jak jest, nic bym nie zmieniał.
Pozdrawiam.
wolnyslimak
03-10-2010, 17:18
Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa. Pozdrawiam.
Okna trochę mało, jak na mój gust, poza tym więcej lewej strony! :)
A co do pogody - taka to pryszcz :)))))
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.