avatarr
01-10-2010, 20:50
Witam
Dostałem od labu profil barwny ICC chciałbym obrabiac zdjecia przy uzyciu tego profilu zeby przy drukowaniu w tym labie nie było problemów z kolorami.
Prosze moze mi ktos powie jak wrzucic do LR profil który mnie interesuje i żeby po otwarciu LR był on juz ustawiony domyslnie.
Szukałem i znaleśc tego nie moge jak to zrobić.
Dostałem od labu profil barwny ICC chciałbym obrabiac zdjecia przy uzyciu tego profilu zeby przy drukowaniu w tym labie nie było problemów z kolorami.
Prosze moze mi ktos powie jak wrzucic do LR profil który mnie interesuje i żeby po otwarciu LR był on juz ustawiony domyslnie.
Szukałem i znaleśc tego nie moge jak to zrobić.