PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest na sali ktoś, kto interesuje się kulturystyką?



Boryszuk
01-10-2010, 12:11
Hej!

W związku z postem kolegi mooha (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2093167&postcount=51) postanowiłem wyciągnąć z szafy koszulkę z podpisami kilku podobno znanych bodybuilderów i przekazać na aukcję (o ile kol. mooha będzie chciał ją przyjąć).

Mam jednak problem z rozszyfrowaniem dwóch pseudonimów. Liczę na to, że ktoś interesujący się tematem bardziej niż ja będzie w stanie podać nazwiska (ja w wakacje dorabiam sobie jako czerwona boja na kąpielisku).

Niejaki Joe L***** (lodmin/ladmin/ledmin), THE LAD

The Wheel (tutaj nie mam żadnej wskazówki, tylko tyle jest napisane).

Google jakoś dziwnie nie chcą dzisiaj ze mną współpracować.

Jak potrzeba to wrzucę fotki poszczególnych podpisów (pewnie dziś wieczorem).

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

marszull
01-10-2010, 18:10
Ja sie nie zajmowalem jakos zawodowo, chociaz troche czasu spedzilem na silowni ;)
ale za to lubie sobie poszperac w google
pierwszyy to chyba ten
http://www.myspace.com/joeladnier63
pierwsze zdjecia (http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&safe=off&q=Joe%20Ladnier%20The%20LAD&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=vi&biw=1218&bih=888) w google tez to potwierdzaja

a jak drugiego znajde to dam znac ;)

Boryszuk
01-10-2010, 20:02
Dzięki.

Pierwszego już udało mi się namierzyć dzięki mojej mamie, która pracuje w hurtowni odżywek (która to ściągnęła miśków do Polski na pokazy). Obiecała zapytać też o drugiego