PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje wypożyczyć sprzęt (Łódź)



marcin_ale
30-09-2010, 22:20
Mój post nie pasuje za bardzo do żadnego działu dlatego piszę tuta- w razie czego proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce

13 listopada koleżanka bierze ślub i chciałaby żebym zrobił jej kilka zdjęć. Potrzebuję na tą okazję wypożyczyć jakiś dodatkowy sprzęt. Koniecznie jasny obiektyw + lampa.

Szukam osoby która zgodzi się odpłatnie wypożyczyć:
systemową lampę Sb-600, Sb-800 lub Sb-900
Nikkor 35/1.8 G AF-S DX

Są to 2 rzeczy koniecznie mi potrzebne.

Mniej konieczne ale przydatne mogłyby się okazać
stałka 50mm f1.8
Zeby pokryć troche szerszy zakres to jeszcze
Tamron AF 17-50 mm f/2.8 lub coś odpowiadającego ze stałym światłem (ta pozycja najmniej wymagana bo coś by się u mnie znalazło)

Szczegóły:
Sprzęt chciałbym odebrać 10.11.2010 najlepiej osobiście w łodzi gdyż 11 wyjeżdżam do domu w rodzinne strony (na weselicho)
wracam wieczorem 14.11.2010 wiec zwrot najlepiej w poniedziałek.

Gdyby ktoś był chętny to proszę o kontakt i podanie swoich warunków tzn cena za wypożyczenie i kaucja zwrotna

mishieck
30-09-2010, 22:23
W dziale KOMERCYJNE na GIEŁDZIE masz ogłoszenie kolegi, który otworzył wypożyczalnię sprzętu.

marcin_ale
30-09-2010, 22:28
Widziałem i nie ma chyba Nikkor 35/1.8 G

TMB
30-09-2010, 22:30
nie ma nikkora 35, ani żadnego szkła do nikosia ze swiatłem 2.8, brakuje mu również lamp do naszych body :roll:

t0m3k
30-09-2010, 22:45
Jestem z Kłodzka, mogę pożyczyć metza 58 af-1 i nikkora 35 2.0, pokryjesz koszty wysyłek i pochwalisz się zdjęciami za to :)

marcin_ale
01-10-2010, 10:51
t0m3k dzieki za odpowiedz - podoba mi sie twoja propozycja szczególnie ze możesz wypożyczyć Nikkor 35mm f/2D
Napisz może na PW jak to wszystko miałoby wyglądać tzn kiedy i czym wysyłka itd
Na razie twoja propozycja jest jedyna jaka dostałem a ze czasu jest jeszcze sporo to z podjęciem decyzji się jeszcze wstrzymam bo wolałbym żeby obyło się bez wysyłek (ale taka opcja też wchodzi w grę)