PDA

Zobacz pełną wersję : dzien chłopaka chłopaki :)



stock
30-09-2010, 09:39
No, nie pamiętam dokłądnie ale w zeszłym roku sami sobie składaliśmy zyczenie, więc można i w tym roku "tradycję" powtórzyć. Więc chłopaki:

Życzę ognia w kroku,
rwania dupek gdzieś na boku.
Byś w sobotę i niedzielę,
topił ptaszka w innym ciele.

I tyle szkieł by ich nasze piekniejsze połowy nie mogły zliczyc, a co ! :)

conra
30-09-2010, 09:51
No to naj naj miśki i długiego szkła :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201009/1285678757_by_metoo.jpg)

darkmajin
30-09-2010, 09:56
chłopaki chłopakom ? ? ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.slapyo.com/wp-content/gay_asians.jpg)

bahuone
30-09-2010, 10:00
chłopaki chłopakom ? ? ?


Jak sie kobiety nie poczuwaja do obowiazku to trzeba sobie samemu radzic, a co !

Najlepszego panowie :D

Polsar74
30-09-2010, 10:13
tak jest ... najlepszego.
Dziś w Trójce słyszałem z rana wypowiedź słuchacza który to krótko odpowiedział wszystkim Paniom twierdzącym że "to święto nie jest jednak dla ich chłopaków bo to już nie są chłopaki" - Otóż ten słuchacz powiedział : Chłopakami są wszyscy ci którzy nie są kobietami.
Koniec - kropka :D

Pozdrawiam

ps. żeby nie było - ja tam zostałem obsypany prezentami przez moją lady i pociechę
(kosmetyki + F1 2010 na PS3(mniam mniam))

credka
30-09-2010, 10:20
no to najlepszego, chłopaki! :D

stock
30-09-2010, 10:21
no to ja póki co sms od koleżanki i mail od kolezanki z pracy. Moja luba na razie milczy - pewnie śpi :)

Sebastianito
30-09-2010, 10:24
Życzę ognia w kroku,
rwania dupek gdzieś na boku.
Byś w sobotę i niedzielę,
topił ptaszka w innym ciele.



No wiesz, nie przystoi mi, zonaty jestem :)

prz3mo
30-09-2010, 10:25
Oj coś słabo starają się nasze forumowiczki :(
No niech wrzuci któraś jakieś zdjęcie z komórki jak śle nam buziaki czy coś ;)

linkil
30-09-2010, 10:27
:D Panowie , Panowie (celowo 'Panowie' a nie 'chlopaki') dzien chlopaka (http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Ch%C5%82opaka) to nie dla wiekszosci z nas takze sie nie ma co obrazac na nasze panie jesli nie pamietaja :p

święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce, popularne wśród uczniów i studentów.


my mozemy swietowac dzien mezczyzn (http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_M%C4%99%C5%BCczyzn) :D :D

BoloSr
30-09-2010, 10:35
znaczy ze trza sobie cos dokupic do Nikona :):)

Karl Johansson
30-09-2010, 10:35
Linkil, to Ty nie wiesz, że chłopiec dojrzewa do 5 roku życia, a potem już tylko rośnie?
Więc mamy wszyscy dwa święta :D

Najlepszego :)

linkil
30-09-2010, 10:37
linkil, to ty nie wiesz, że chłopiec dojrzewa do 5 roku życia, a potem już tylko rośnie?
Więc mamy wszyscy dwa święta :d

:-D:-D

sea21
30-09-2010, 10:37
Oj coś słabo starają się nasze forumowiczki :(


Pogadamy jak będzie dzień kobiet :twisted::twisted::twisted:

ps
Ja już dostałem prezent na dzień chłopaka. Właśnie był u mnie kurier z nową blendą:mrgreen:

bahuone
30-09-2010, 10:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201009/1285799124_by_22kropeczka22_500.jpg)

stock
30-09-2010, 10:39
no słuchajcie - jesli kobiety maja święto kobiet codziennie to my "do cholery" możemy miec dwa razy w roku :D :D
Ja tam jestem ZA i dziś świętuję.... A co :)

onia
30-09-2010, 10:55
To i ja życzę Wszystkiego Najlepszego :)

=Iwona=

darko
30-09-2010, 12:05
Trochę dziwnie aby facet innym facetom takie życzenia prawił ale co tam
Najlepszego a Wasze zdrówko wieczorem wypiję :)

Ciekawe co by było jak my byśmy o 8-marca zapomnieli ?

stock
30-09-2010, 12:14
to byłby Twój pierwszy raz gdybys zapomniał i ostatni :) Podobnie z rocznicami slubu, urodzinami itp.

Boryszuk
30-09-2010, 12:30
Moja luba na razie milczy - pewnie śpi :)

Usprawiedliwiasz ją ;)

A dzień Mężczyzny to chyba 14 marca jest, o ile dobrze pamiętam ;)

darko
30-09-2010, 13:04
to byłby Twój pierwszy raz gdybys zapomniał i ostatni :) Podobnie z rocznicami slubu, urodzinami itp.
Tak, tak :mrgreen: coś w rodzaju tego dowcipu:

Lekarz do siostry na obchodzie
l: siostro co tam nowego
s: mamy trzy przypadki: dwa lekkie i jeden ciężki
s: lekkie to taternik który odpadł ze ściany i przechodzień potrącony przez auto
l: a ciężki ?
s: mąż który odmówił zmywania naczyń

mycza
30-09-2010, 13:18
Lekarz do siostry na obchodzie
l: siostro co tam nowego
s: mamy trzy przypadki: dwa lekkie i jeden ciężki
s: lekkie to taternik który odpadł ze ściany i przechodzień potrącony przez auto
l: a ciężki ?
s: mąż który odmówił zmywania naczyń[/QUOTE]

Dobre:)

Najlepszego chłopaki:)

bognik
30-09-2010, 13:21
Dlaczego forumowiczki milczą? To proste, zajmują się teraz swoimi facetami ;) Najlepszego!

stock
30-09-2010, 13:24
podejrzewam, ze takieg tłumaczenia 8 marca nam nie podarujecie ?

fumio
30-09-2010, 13:26
znaczy ze trza sobie cos dokupic do Nikona :):)

Dobre !!!

;-)

Pozdr.

pmsphotography
30-09-2010, 13:41
Zatem wszystkiego najlepszego Panowie :D Cierpliwości do naszych drugich połówek ;-)

owieczkax18
30-09-2010, 14:48
Wszystkiego najlepszego Panowie:)

Folker
30-09-2010, 14:58
Dzieki dziewczyny, to ja zapraszam na ognisko, muzykę i lampkę wina, a ta reszta niech się nikonami bawi :D
Ja wam przy okazji spóźnione pożyczę marcowe ;)

rafulec
30-09-2010, 16:24
Życzę ognia w kroku,
rwania dupek gdzieś na boku.
Byś w sobotę i niedzielę,
topił ptaszka w innym ciele.

widzę że kolega ma dośc hedonistyczne poglądy :)
czy to tylko na dziś ?

a poza tym to bardzo ładny wierszyk koledze wyszedł :D

stock
30-09-2010, 17:31
to tak zeby Was rozweselić jedynie ;)

Strus
30-09-2010, 23:32
JA dzisiaj rano wrocilem do domu z pracy i juz na schodach kartka ze strzalka..... i tak po kolejnych drogowskachach przygotowanych przez szanowna malzonke dotarlem do kuchni i lodowki z przyklejona kartka z chlopakowymi zyczeniami. A w lodowce buteleczka 0,5l gruszkowego Kopperberg'a i 0,7 Archers'a :) Tak to ja codziennie moge wracac z roboty :)

Czyli na zdarowie chopacy :)

Anja_G
30-09-2010, 23:41
Chłopcy...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img827.imageshack.us/i/czlowiek060.gif/)

:)

donkiszot
01-10-2010, 00:02
no słuchajcie - jesli kobiety maja święto kobiet codziennie to my "do cholery" możemy miec dwa razy w roku :D :D
Ja tam jestem ZA i dziś świętuję.... A co :)

To nie tak. Po pierwsze nie ma żadnego dnia mężczyzny, po drugie nie ma żadnego dnia chłopaka, po trzecie jest dzień kobiet -- a reszta roku dla nas! ;)

Dlatego ja żadnych życzeń z okazji fikcyjnych świąt nie przyjmuję.

mpwt
01-10-2010, 00:11
Żona o mnie zapomniała ale ja o sobie nie :D

To prezent dla mnie ode mnie ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/quantuum300ws01-1.jpg
źródło (http://fotoblog.marchewka.waw.pl/wp-content/uploads/2010/09/quantuum300ws01.jpg)

vredota
01-10-2010, 00:15
Jako, że Cafe to niedostępny publicznie dział forum, to takie życzenia dostałem od żonki:

Och! jak przyjemnie
pi*****ić się wzajemnie!
Gdy s**rma chlupie w d***e,
i słychać brzękot jaj!

Takich życzeń powinno się nam, facetom, życzyć... :-D HEJ!

KaleidoStar
01-10-2010, 00:33
Eee.. Wredota.. czy Ty i żonka aby na pewno rozumiecie przekaz tego czegoś? Większośc moich kolegów by się obraziła. Bo większość jest hetero...

Dorian
01-10-2010, 01:41
Eee.. Wredota.. czy Ty i żonka aby na pewno rozumiecie przekaz tego czegoś? Większośc moich kolegów by się obraziła. Bo większość jest hetero...

Aleś Ty nietolerancyjna. :mrgreen: ;) Może żonka to ksywka jego chłopaka? ;)

prz3mo
01-10-2010, 07:22
Jako, że Cafe to niedostępny publicznie dział forum, to takie życzenia dostałem od żonki:

Och! jak przyjemnie
pi*****ić się wzajemnie!
Gdy s**rma chlupie w d***e,
i słychać brzękot jaj!

Takich życzeń powinno się nam, facetom, życzyć... :-D HEJ!

No cóż...

darko
01-10-2010, 08:25
Och! jak przyjemnie
pi*****ić się wzajemnie!
Gdy s**rma chlupie w d***e,
i słychać brzękot jaj!

Takich życzeń powinno się nam, facetom, życzyć... :-D HEJ!
Chyba nie koniecznie takie życzenia chciałbym dostać

vredota
01-10-2010, 11:53
Chłopaki, jestem hetero, to tylko wierszyk, a orientację chyba bierzecie sobie zbyt dosłownie. To był żart ze strony żony, a nie życzenia od chłopców dla chłopców przekazane przez chłopców w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Coście tacy przeczuleni? ;-)

darko
01-10-2010, 12:19
Chłopaki, jestem hetero, to tylko wierszyk, a orientację chyba bierzecie sobie zbyt dosłownie.
Winny się tłumaczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KaleidoStar
01-10-2010, 16:12
A przepraszam, co w moim poście było nietolerancyjnego? Ja tylko stwierdziłam, że większość moich kolegów jest hetero i nie spodobałyby im się te życzenia. Kilkunastu innym pewnie by się mordki uśmiechnęły.
Vredota, ten wierszyk jest tak dosłowny, że bardziej być nie może ;)