PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Paryski Przystanek Autobusowy



Marcin Stawiarz
29-12-2006, 14:23
http://www.stawiarz.com/zdjecia/przystanek.jpg

Dyziek
29-12-2006, 14:55
Jak zwykle Twoje zdjęcie na wysokim poziomie, choć nie wiem czy troszkę nie za ciemno.

Le Sir
29-12-2006, 15:14
Tym razem nie podoba mi się wcale.
Ciemność straszna i biała plama na niebie całkowicie psują sympatyczny widoczek na przystanek.

Marcin Stawiarz
29-12-2006, 15:44
ciemnosc, szczegolnie jak sie oglada na jasnym tle :)
ciezko bylo naswietlic odpowiednio to zdjecie, bo juz sie zblizal wieczor, cala ulica byla juz bardzo ciemna, a slonce akurat mocno walilo promieniami zza chmur, wiec nawet majac szara polowke, i niedoswietlajac zdjecie o -0.7EV aprart nie wyrobil z taka rozpietosca tonalna sceny...
ale swiatlo, na ulicy + osoba, i sam klimat jak dla mnie daja rade, dlatego zaraz sie pobawie jeszcze troche z tym zdjeciem, zeby az tak ciemno nie bylo. :)

Le Sir
29-12-2006, 15:48
Pobaw się więc ;)
Bo w porównaniu z większością tego co pokazujesz z europejskich wojaży, to jest takie sobie.

Nemeth
30-12-2006, 01:05
No prosze... Wiec nawet Tobie moze sie przytrafic taki ladny elegancki bijacy po oczach przepal w centrum kadru ?:>
Gdyby nie to zdjecie byloby ok.

giziol
30-12-2006, 01:31
ja powiem tak wszystkie twoje zdjecia jak narazie mi sie podobaja masz charakterystyczny styl i kolorystyke prawie tak ze jak prawdopodobnie jak by ktos mi pokazal wskazal bym na ciebie. Zdradzilbys jak uzyskujesz takie barwy czy szcztucznie popsute czy ingerujesz podczas fotografowania filtrami no i na koncu jak ci nie pozazdroscic wogole tego nikorrka za 3,5 kafla ehh :)

pebees
30-12-2006, 11:33
A to mi się średnio podoba. Najbardziej razi mnie kolorystyka i ciemność :)