Bandora
29-09-2010, 10:22
Witam.
Chciałbym zapytać czy ktoś pożyczył by na 24h fisha. Termin: 23.X.2010, jest to rodzinna imprezka na sali (40-stka szwagra). Oczywiście oferuję drobne wynagrodzenie :)
Dzięki
Chciałbym zapytać czy ktoś pożyczył by na 24h fisha. Termin: 23.X.2010, jest to rodzinna imprezka na sali (40-stka szwagra). Oczywiście oferuję drobne wynagrodzenie :)
Dzięki