PDA

Zobacz pełną wersję : Pożyczę Fisha na 23.X.2010 - Łódź



Bandora
29-09-2010, 10:22
Witam.
Chciałbym zapytać czy ktoś pożyczył by na 24h fisha. Termin: 23.X.2010, jest to rodzinna imprezka na sali (40-stka szwagra). Oczywiście oferuję drobne wynagrodzenie :)
Dzięki

Bandora
05-10-2010, 22:01
Odświeżam zapytanko, może ktoś zainteresowany :) ?