d3mane
29-09-2010, 01:00
Witam
Mam stronę wykonaną we flashu i xml.
Potrzebuje kogoś do drobnych poprawek - kosmetycznych
Oczywiście za opłatą.
Polecicie kogos?
Mam stronę wykonaną we flashu i xml.
Potrzebuje kogoś do drobnych poprawek - kosmetycznych
Oczywiście za opłatą.
Polecicie kogos?