PDA

Zobacz pełną wersję : Poszkuję kogoś kto zna się na flashu



d3mane
29-09-2010, 01:00
Witam
Mam stronę wykonaną we flashu i xml.
Potrzebuje kogoś do drobnych poprawek - kosmetycznych
Oczywiście za opłatą.
Polecicie kogos?

ppfalcon
29-09-2010, 01:13
A na kiedy potrzebujesz tej osoby? Bo jak na teraz to ja niestety nie mogę (mam dość dużo aktualnie na głowie), ale za jakieś dwa tygodnie mogę służyć radą i pomocą :)

docxxx
29-09-2010, 08:11
Napisz o co kaman

t0m3k
29-09-2010, 08:13
Napisz o co kaman
a wspólnymi siłami sobie poradzimy :D