3xtak
28-09-2010, 22:29
Witam, szukam sterowników do coolscan 8000, czy ktoś ma jakiś namiar.
Czy istnieje jakieś w miarę szybkie oprogramowanie do obróbki skanów.
Pozdrawiam Marek
Czy istnieje jakieś w miarę szybkie oprogramowanie do obróbki skanów.
Pozdrawiam Marek