PDA

Zobacz pełną wersję : Na śniegi i deszcze



Nifir
28-09-2010, 13:10
Nadchodzi jesień a wraz z nią ulewne deszcze i pierwsze śniegi i znów pojawia mi się problem z przed roku: w co zawijać aparat na deszcze? Głównie chodzi mi o pakowanie D90 z 80-200 na mecze piłkarskie, a więc musi być to coś co nie popuści nawet po 90 minutach, nie zrobi się w środku sauna i by można było zoomować.

HYPER
28-09-2010, 13:18
poszukaj moze jakiegos pokrowca podwodnego. takiego w stylu aquapacka, ktory byl dodawany do Nikona D5000. musi byc tylko wiekszy, tak zeby pomiescil zuma.

marszull
28-09-2010, 14:22
ja bym raczej szukal czegos w tym stylu (http://www.e-cyfrowe.pl/kata-e-702-gdc-pokrowiec-przeciwdeszczowy-p-4387.html?PHPSESSID=172f2053c20572560336e645f946d5 af)
aquapack mam i on sie nadaje tylko do wody, a przynajmniej ja bym poza woda nic w tym nie robil

Semati
28-09-2010, 14:31
ja bym raczej szukal czegos w tym stylu (http://www.e-cyfrowe.pl/kata-e-702-gdc-pokrowiec-przeciwdeszczowy-p-4387.html?PHPSESSID=172f2053c20572560336e645f946d5 af)
aquapack mam i on sie nadaje tylko do wody, a przynajmniej ja bym poza woda nic w tym nie robil

W SIGMA PRO Centrum we Wrocławiu mieli takie cóś jak wyżej i bardzo tanio 40 zł ?? jak pamiętam - no bardzo podobne i na zoomy też .Popatrz tam...

Semati
28-09-2010, 14:37
http://www.e-cyfrowe.pl/op_tech-rainsleeve-flash-oslona-na-aparat-z-lampa-blyskowa-p-9661.html

A coś takiego??

siedemczwartych
28-09-2010, 15:38
http://foton.kalisz.pl/pl/sklep/p/1518/pokrowiec-do-aparatow.html

mam to i dobrze się sprawdza.
może lewy rękaw by się przydał bardziej z przodu by był łatwiejszy dostęp do zoomowania, ale i tak jest dobrze.
Materiał solidny. Zapinane na rzepy. Polecam

Nifir
28-09-2010, 16:44
http://www.e-cyfrowe.pl/op_tech-rainsleeve-flash-oslona-na-aparat-z-lampa-blyskowa-p-9661.html

A coś takiego??

Robiłeś w takim kondomie kiedyś zdjęcia? :) Ja nie polecam, po chwili wszystko zaparowane, przynajmniej nie na długie mecze, z uwagi na mały gabaryt zawsze mam w plecaku, na czarną godzinę. :)



ja bym raczej szukal czegos w tym stylu (http://www.e-cyfrowe.pl/kata-e-702-gdc-pokrowiec-przeciwdeszczowy-p-4387.html?PHPSESSID=172f2053c20572560336e645f946d5 af)
aquapack mam i on sie nadaje tylko do wody, a przynajmniej ja bym poza woda nic w tym nie robil
Kiedyś miałem ten pokrowiec, ale w tamtym czasie używałem tylko kitu i krótkich stałek, dlatego po krótkim czasie sprzedałem. Bardzo mnie wkurzało, że ten kołnierz na rzep nie pozwala manipulować krótkimi obiektywami.


http://foton.kalisz.pl/pl/sklep/p/1518/pokrowiec-do-aparatow.html

mam to i dobrze się sprawdza.
może lewy rękaw by się przydał bardziej z przodu by był łatwiejszy dostęp do zoomowania, ale i tak jest dobrze.
Materiał solidny. Zapinane na rzepy. Polecam

Podobny do wyższego Kata, połowę tańszy i nie ma wkurzającego mnie rzepa, więc można podpiąć też krótsze szkiełka, a już się bałem, że będę musiał się przeprosić z Kata... Nie paruje Ci to to? ;)

siedemczwartych
28-09-2010, 17:25
jakoś parowania nie dostrzegłem... więc chyba nie jest upierdliwe. :)