Zobacz pełną wersję : Sprawdz, jak bezpieczne jest Twoje hasło
TUTAJ (http://howsecureismypassword.net/)
ZAPRASZAM
.
grudzinsky
25-09-2010, 13:31
hmm...42 lata :D czuje sie bezpieczny ;) ewentualnie 252 dni - tu juz mniej, ale zawsze to lepiej niz 13min :mrgreen:
11 lat mogę spać spokojnie. Poza tym że hackerzy z tej strony już mają to hasło więc muszę je zmienić..
Fajny pomysł na wyciąganie haseł.
It would take
About 3 billion years
for a desktop PC to crack your password
:-P
Rafał_Sz
25-09-2010, 13:46
"Sprytnie" pomyślana stronka. Sami wpisujecie własne hasła z własnego IP (http !). Ech...
grudzinsky
25-09-2010, 13:53
ale co sie moze stac? ktos mi sie na maila wlamie i bedzie mi przegladac spam, ktory dostaje w setkach dziennie? ;) prosze bardzo :D bank on-line? sa porzebne 3 rzeczy zeby sie dostac do konta - samo haslo to tylko 1/3 ;) aaa no tak...forum. tu ktos moze sie zalogowac jako "ja" i napisac kilka brzydkich slow i dostane bana :D
About 9,571,860 nonillion years - cokolwiek by to nie znaczyło
Byłem kiedyś na wykładach pewnego speca od zabezpieczeń w Polsce i jak okazuje się teraz już nie łamie się haseł, ludzie je sami podają:)
Rafał_Sz
25-09-2010, 13:56
ale co sie moze stac? ktos mi sie na maila wlamie i bedzie mi przegladac spam, ktory dostaje w setkach dziennie? ;) prosze bardzo :D bank on-line? sa porzebne 3 rzeczy zeby sie dostac do konta - samo haslo to tylko 1/3 ;) aaa no tak...forum. tu ktos moze sie zalogowac jako "ja" i napisac kilka brzydkich slow i dostane bana :DW końcu trafią na kogoś, kto ma wszystko na tacy podane. Są tacy ludzie niestety, co zapisują pin do karty właśnie na karcie.
EDIT: Nie piszę o Was, wiadomo. :)
jackrabbit
25-09-2010, 13:58
ktos kiedys na forum polecil program keepas, teraz sam go uzywam, przechowuje w nim moje hasla do wazniejszych serwisow (na *******y typu forum itp mam pare slabych, latwych do zapamietania hasel), programik sam generuje fajne hasla i jest przyjemny w obsludze
t would take
About 565,892,495,532 nonillion years
for a desktop PC to crack your password
HAHAHAHA
grudzinsky
25-09-2010, 14:14
nie wiem ile to jest septylion, ale 531 septylion years it would take ;)
Your password is
One of the 500 most common passwords
It would be cracked almost instantly
Boryszuk
25-09-2010, 14:26
Your password is
One of the 500 most common passwords
It would be cracked almost instantly
12345? :mrgreen:
About 907 billion years
Nie jest źle;)
1234
klamczuch , nie dziala :P
klamczuch , nie dziala :P
hahahaha :D - bo zmieniłem na silniejsze - 123456 :p
hahahaha :d - bo zmieniłem na silniejsze - 123456 :p
lol
bloodcrawler
25-09-2010, 15:32
Hasła internetowe i tak są bardzo bezpieczne w porównaniu z np hasłami do systemów alarmowych w sklepach i galeriach handlowych (np. mamy kilkanaście sklepów podłączonych do jednego terminalu który wyłącza alarm w sklepie i na całym korytarzu), cztery jedynki pasują zawsze :D
faktycznie podejrzana stronka... trzeba teraz będzie zmienić hasła
Moje hasło jest bezpieczne, bo go nie wpisuję na dziwnych stronach, rzekomo sprawdzających bezpieczeństwo. ;)
"About 39 billions" - chyba jest dobre:D
wasilewk
26-09-2010, 10:55
ale co sie moze stac? ktos mi sie na maila wlamie i bedzie mi przegladac spam, ktory dostaje w setkach dziennie? ;) prosze bardzo :D bank on-line? sa porzebne 3 rzeczy zeby sie dostac do konta - samo haslo to tylko 1/3 ;) aaa no tak...forum. tu ktos moze sie zalogowac jako "ja" i napisac kilka brzydkich slow i dostane bana :D
Twój komputer będzie zombie i to do Ciebie inni będą mieli pretensje za rozsyłanie spamu - choć Ty o tym nic nie będziesz wiedział.
Pzdr.
Moje hasło jest bezpieczne, bo go nie wpisuję na dziwnych stronach, rzekomo sprawdzających bezpieczeństwo. ;)
No właśnie ;)
Byłem kiedyś na wykładach pewnego speca od zabezpieczeń w Polsce i jak okazuje się teraz już nie łamie się haseł, ludzie je sami podają:)
Juz dawno tak robiono, myslisz, ze Mitnick sie bawil w lamanie hasel?
The Structorr
26-09-2010, 11:14
Twój komputer będzie zombie i to do Ciebie inni będą mieli pretensje za rozsyłanie spamu - choć Ty o tym nic nie będziesz wiedział.
To jest prosty, otwarty skrypt .js. Można sobie obejrzeć kod źródłowy (http://howsecureismypassword.net/passwordstrength.js).
Dużo bardziej obawiałbym się wpisywania swoich haseł do programów do obsługi haseł o zamkniętym kodzie źródłowym, gdzie nie wiadomo co się później z nimi dzieje, gdzie są trzymane i czy nie są gdzieś wysyłane w celach "backup'u"
marszull
26-09-2010, 18:29
Juz dawno tak robiono, myslisz, ze Mitnick sie bawil w lamanie hasel?
Polecam ksiazke Mitnicka - Sztuka podstepu. Jak bylem na spotkaniu z nim to powiedzial ze w 99% najslabsze ogniwo to czlowiek ;)
Jak się na maksa wpisze "a" to wychodzi octylion years.
Byłem kiedyś na wykładach pewnego speca od zabezpieczeń w Polsce i jak okazuje się teraz już nie łamie się haseł, ludzie je sami podają:)
To żadna nowość, od dawna najsłabszym ogniwem w tej kwestii jest czynnik ludzki.
z mojego hasła wyszło 2 tys lat :) Nie jest źle - nie zmieniam :)
About 151 trillion years. chyba nieźle.
Chyba przeszedłem samego siebie po moim starym haśle na pewien serwis wyszło coś takiego
About 1,709 nonillion years ;D dobry jestem
Juz dawno tak robiono, myslisz, ze Mitnick sie bawil w lamanie hasel?
Mytnick był sprzątaczem i zbierał karteczki z koszy:)
Kiedyś była tendencja do łamania haseł dla chluby, sławy i pokazania komuś, że wcale nie jest bezpieczny, teraz robi się to dla pieniędzy a więc liczy się czas i nakład pracy, więc szuka się najprostszych form.
A i o 96% włamań, uwcześnie użytkownicy nie wiedzą, dane pobierane są dyskretnie.
wyszło mi, że tylko 3 dni:( dlatego, żem zmienił hasło na długie - 15 tys lat (oczywiscie nie wpisalem nowego hasła do linku, lecz tylko taką samą liczbe liter i cyfr) :)
Te wartości przestaną istnieć w chwili powstania komputera kwantowego:) Wtedy będziemy łamani w mgnieniu oka:)
W sumie trochę to bez sensu bo dla jakiej konfiguracji sprzętowej jest to obliczane? Jest to pojedynczy komputer czy macierz? Teraz lamie się hasła na kartach graficznych a najlepszą wydajną ma macierz złożona z kilkunastu konsol sony playstation 3.
Chyba faktycznie jedynym celem powstania tej strony jest zbieranie haseł:) bo innego jej sensu nie widzę.
jackrabbit
27-09-2010, 21:32
jakie tam w mgnieniu oka, metoda silowa nie zadziala w przypadku wiekszosci powaznych serwisow gdzie kilkakrotne bledne wpisanie hasla blokuje konto na pewien czas, przyszlosc to przechwytywanie hasel przy pomocy takich stron, falszywych maili i wirusow
Blokowanie to raz, a dwa to opóźnienia wprowadzane przez sieć. :)
Te wartości przestaną istnieć w chwili powstania komputera kwantowego:) Wtedy będziemy łamani w mgnieniu oka:)
W sumie trochę to bez sensu bo dla jakiej konfiguracji sprzętowej jest to obliczane? Jest to pojedynczy komputer czy macierz? Teraz lamie się hasła na kartach graficznych a najlepszą wydajną ma macierz złożona z kilkunastu konsol sony playstation 3.
Chyba faktycznie jedynym celem powstania tej strony jest zbieranie haseł:) bo innego jej sensu nie widzę.
Czemu tylko kilkunastu? :P Poza tym od czasu PS3 wyszlo juz pare kart graficznych, ktore maja duzo wiecej procesorow strumieniowych.
It would take
About 7 septillion years
for a desktop PC to crack your password
No to chyba nie jest tak źle... :D
Ale ja zawsze mam jakieś dziwolągi hasłowe. Sensu zero... :D
Czemu tylko kilkunastu? :P Poza tym od czasu PS3 wyszlo juz pare kart graficznych, ktore maja duzo wiecej procesorow strumieniowych.
Gdy o tym piszemy, powstaje kolejna nowa karta:) Od pewnego czasu już nie mam czasu nawet by być na bierząco, bo trzeba by czytać, masę newsów po angielsku dziennie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.