Zobacz pełną wersję : iChat na systemy szitosoftu
shaddixx
25-09-2010, 12:30
Czy istnieje program na xp/7 którym bede mógł się połączyć z iChatem Appla?
grudzinsky
25-09-2010, 13:35
moze to? (http://www.windows7download.com/free-win7-ichat/)
albo to czego ja uzywam pod iChatem (http://www.aim.com/products/windows)
google jest wielki ;)
michalus
25-09-2010, 17:50
Warto pamiętać, że sam iChat potrafi podłączyć się także do dowolnego konta XMPP/Jabber czyli np. do popularnych kont Google (tych od gmaila), z tym pod Windows nie powinno być problemu.
http://www.google.com/support/talk/bin/answer.py?answer=24076
Czy istnieje program na xp/7 którym bede mógł się połączyć z iChatem Appla?
AIM (http://www.aim.com/products)
shaddixx
26-09-2010, 05:47
a na tym AIM videochat bedzie działać?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.