PDA

Zobacz pełną wersję : iChat na systemy szitosoftu



shaddixx
25-09-2010, 12:30
Czy istnieje program na xp/7 którym bede mógł się połączyć z iChatem Appla?

grudzinsky
25-09-2010, 13:35
moze to? (http://www.windows7download.com/free-win7-ichat/)
albo to czego ja uzywam pod iChatem (http://www.aim.com/products/windows)

google jest wielki ;)

michalus
25-09-2010, 17:50
Warto pamiętać, że sam iChat potrafi podłączyć się także do dowolnego konta XMPP/Jabber czyli np. do popularnych kont Google (tych od gmaila), z tym pod Windows nie powinno być problemu.
http://www.google.com/support/talk/bin/answer.py?answer=24076

samek
25-09-2010, 23:12
Czy istnieje program na xp/7 którym bede mógł się połączyć z iChatem Appla?

AIM (http://www.aim.com/products)

shaddixx
26-09-2010, 05:47
a na tym AIM videochat bedzie działać?