Zobacz pełną wersję : Nieostra fotka ? Niebawem nie bedzie to zaden problem
Jak juz gdzies bylo to trudno. Jak nie to juz jest :)
http://www.chip.pl/news/sprzet/kamery-i-aparaty/2010/09/nigdy-wiecej-nie-martw-sie-o-ostrosc-wykonywanego-zdjecia
andrstac
23-09-2010, 20:34
Ale to nie ma nic wspólnego z usuwaniem skutków złego ustawienia ostrości. Więc temat nie trafiony IMO
Pewnie to kwestia interpretacji sformulowania
dowolnie manipulować ostrością zdjęcia nawet po jego wykonaniu.
Bo o tym co sie faktycznie i precyjnie pod takowym kryje to pewnie dowiemy sie za czas jakis
Z materiału chyba jasno wynika, że manipuluje się płaszczyzną ostrości.
Azazel85
23-09-2010, 23:43
I zaczną się wtedy fotografów rozmowy "Jaką masz kartę graficzną w aparacie?" :lol:
I poradniki "jak zrobić nieostre zdjęcie - instrukcja krok po kroku z przykładami". Póki można róbmy nieostre, potem na aukcjach osiągną zawrotne ceny :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.