PDA

Zobacz pełną wersję : Nieostra fotka ? Niebawem nie bedzie to zaden problem



Strus
23-09-2010, 20:14
Jak juz gdzies bylo to trudno. Jak nie to juz jest :)


http://www.chip.pl/news/sprzet/kamery-i-aparaty/2010/09/nigdy-wiecej-nie-martw-sie-o-ostrosc-wykonywanego-zdjecia

andrstac
23-09-2010, 20:34
Ale to nie ma nic wspólnego z usuwaniem skutków złego ustawienia ostrości. Więc temat nie trafiony IMO

Strus
23-09-2010, 20:40
Pewnie to kwestia interpretacji sformulowania
dowolnie manipulować ostrością zdjęcia nawet po jego wykonaniu.
Bo o tym co sie faktycznie i precyjnie pod takowym kryje to pewnie dowiemy sie za czas jakis

lukiii
23-09-2010, 21:01
Z materiału chyba jasno wynika, że manipuluje się płaszczyzną ostrości.

Azazel85
23-09-2010, 23:43
I zaczną się wtedy fotografów rozmowy "Jaką masz kartę graficzną w aparacie?" :lol:

doktor
24-09-2010, 12:03
I poradniki "jak zrobić nieostre zdjęcie - instrukcja krok po kroku z przykładami". Póki można róbmy nieostre, potem na aukcjach osiągną zawrotne ceny :-)