PDA

Zobacz pełną wersję : Dla wszystkich którzy chcą pracować za free



rg2000
23-09-2010, 10:51
Polecam lekturę:

http://rising.blackstar.com/photographers-excuses.html

http://www.lighting-essentials.com/n...s-sense-right/ (http://www.lighting-essentials.com/no-assignments-without-experience-no-experience-without-assignments-yeah-that-makes-sense-right/)

http://strobist.blogspot.com/2008/12...rking-for.html (http://strobist.blogspot.com/2008/12/four-reasons-to-consider-working-for.html)

Rafał_Sz
23-09-2010, 11:08
Dwa pierwsze linki nie banglaja.

hcman
23-09-2010, 11:11
Dwa pierwsze linki nie banglaja.


U mnie też nie:(

lukiii
23-09-2010, 11:20
link pierwszy (http://www.lighting-essentials.com/no-assignments-without-experience-no-experience-without-assignments-yeah-that-makes-sense-right/)
link drugi (http://rising.blackstar.com/photographers-excuses.html)
Chyba nie tak trudno usunąć trochę zbędnego tekstu w odnośnikach ;)

Rafał_Sz
23-09-2010, 11:24
Chyba nie tak trudno usunąć trochę zbędnego tekstu w odnośnikach ;)
Kurdę, nawet nie zwróciłem uwagi. :)

lukiii
23-09-2010, 11:51
Jak chcesz zainteresować kogoś czymś to zrób to starannie ! Niechlujstwo nie popłaca !
Ten tekst to nie do mnie, a do autora tego tematu

rg2000
23-09-2010, 13:26
No to jeszcze raz:

http://rising.blackstar.com/photographers-excuses.html

http://www.lighting-essentials.com/no-assignments-without-experience-no-experience-without-assignments-yeah-that-makes-sense-right/

http://strobist.blogspot.com/2008/12/four-reasons-to-consider-working-for.html

Kalmar
23-09-2010, 13:36
Ten tekst to nie do mnie, a do autora tego tematu

Faktycznie, zwracam honor.

rastula
23-09-2010, 21:20
no to właściwie od jutra muszę się pozbyć aparatu

robienie czegokolwiek za darmo i dla przyjemności to frajerstwo


(tak, wiem że te teksty to żarty :P)