PDA

Zobacz pełną wersję : Wh-200 ii



U-CUT
23-09-2010, 09:27
Jaki statyw pod te glowice,bez kolumny nowy czy uzywany?
Bedzie pracowac z n400 3.5 i 200-400
Do wydania 3/3.5 tys zl.

U-CUT
23-09-2010, 12:36
Wersje 2