burton
21-09-2010, 21:04
Niezły odjazd. Jak na dalmierzową serię M to design futurystyczny (abstrahując całkowicie od ceny, bo ta w leice "tak ma" ;) ).
http://www.optyczne.pl//3329-nowo%C5%9B%C4%87-Leica_M9_Titanium.html
Cyfrowe wyświetlanie ramek ?! Hm...coś czuję, że następca M9 będzie już w tym stylu. Już widzę te newsy: "Firma Leica, po doskonale sprzedającej się serii M9 Titanum ("aż" 500 sztuk), wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników naszej marki, kończy produkcję serii M z optycznym wizjerem i dalmierzem i wprowadza całkowicie nową M10." Poniosło mnie ;) . A za "nowości" trzeba oczywiście więcej płacić i tak w kółko :D . Podoba się mi to tytanowe cacko, ale "współczuję" użytkownikom - nie mogą sobie wkręcić wężyka spustowego do spustu migawki ;) :) . No cóż. Pozostaję przy bidnej, czarnej i "staroświeckiej" M9.
http://www.optyczne.pl//3329-nowo%C5%9B%C4%87-Leica_M9_Titanium.html
Cyfrowe wyświetlanie ramek ?! Hm...coś czuję, że następca M9 będzie już w tym stylu. Już widzę te newsy: "Firma Leica, po doskonale sprzedającej się serii M9 Titanum ("aż" 500 sztuk), wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników naszej marki, kończy produkcję serii M z optycznym wizjerem i dalmierzem i wprowadza całkowicie nową M10." Poniosło mnie ;) . A za "nowości" trzeba oczywiście więcej płacić i tak w kółko :D . Podoba się mi to tytanowe cacko, ale "współczuję" użytkownikom - nie mogą sobie wkręcić wężyka spustowego do spustu migawki ;) :) . No cóż. Pozostaję przy bidnej, czarnej i "staroświeckiej" M9.