PDA

Zobacz pełną wersję : Fake czy nie fake....



Calme
21-09-2010, 13:11
Materiał tylko dla dorosłych
http://www.youtube.com/watch?v=yKjsUL-escE

nowart
21-09-2010, 13:29
nie wygląda mi to na fake... przerażające...

bahuone
21-09-2010, 13:32
Ciezko stwierdzic ale na fake to nie wyglada, masakra sczerze mowiac.

prz3mo
21-09-2010, 13:32
hmm... ale zobaczcie jak ona leży po tym wypadku. Jakby auto w nią tak uderzyło to leżała by chyba obok auta, a nie częściowo pod autem. Ale nie wiem, może się mylę. Wygląda jednak strasznie, to fakt.

rychu_cmg
21-09-2010, 13:39
faktycznie moment zderzenia wygląda bardzo dziwnie

Rafał_Sz
21-09-2010, 13:41
Coś mi tu nie pasuje. Przy tej sile uderzenia powstało by widoczne wgniecenie na masce, poza tym ciało przeważnie leci (niskie auto) na szybę.

gilvhs
21-09-2010, 13:49
Fake. W krótkiej wersji jest na końcu napis, że to fake.
Poza tym nie dałby rady takim samochodem przejechać po człowieku i na dodatek nie mieć krwi na masce czy wgniecenia.. Wszystko jest zbyt liniowe. Ciało powinno być przed autem, a nie pod.
Nie tylko dla dorosłych. Niech dzieci wiedzą, jak mogą skończyć się nieodpowiedzialne i głupie żarty.

kepih
21-09-2010, 13:52
Jak dla mnie to fake. Bardzo nienaturalnie ją wciągnęło pod samochód. Do tego przednie lewe koło niby po niej przejechało, jednak samochodu nie podbiło do góry

Nifir
21-09-2010, 13:55
Jasne, że fake, ale dobre... Po pierwsze gdyby było prawdziwe, to nie byłoby tego na YT. Co do samego uderzenia, to nie wieżę, że auto o tak niskim prześwicie wciągnęłoby laskę pod koła, raczej wyrzuciło na maskę/szybę, tym bardziej jeżeli choć trochę wcisnął hamulec - w tym momencie przednie amory jeszcze bardziej siadają zwiększając docisk.

gilvhs
21-09-2010, 13:56
http://www.youtube.com/watch?v=2gwTl7Qwj-M&NR=1 dla tych co nie są przekonani, że film jest fakeiem

Czornyj
21-09-2010, 14:01
Ewidentna ściema :lol: Po pierwsze laska poleciałaby na szybę, a nawet gdyby w jakiś przeczący fizyce sposób wpadła pod samochód, to jakim cudem nagle wystaje z prawej strony pod drzwiami kierowcy? Wyczołgała się? A kierowca będąc w totalnym szoku tak szybko wysiadł i od razu zamknął drzwi stając obok, akurat kiedy koleś niby zbiegał po schodach, mimo wszystko namiętnie wszystko filmując? Nie róbmy sobie jaj :D

Michal_C
21-09-2010, 14:03
Jak wejdziecie na YouTube to tam obok jest pełno filmików pokazujących, że to fake.

Pozdr

TMB
21-09-2010, 14:04
Dwie rzeczy zauważyłem w tym filmie.

1. Ładna niunia;)
2. Widać, że w momencie "uderzenia" był manekin/balon z przywiązaną liną do "nóg", a nie człowiek!

Czym tu się fascynować - zwykły, idiotyczny film z USA jakich wiele...
Pz

erde
21-09-2010, 14:41
po pierwsze, to kto normalny w takiej chwili utrzyma kamerę/aparat/telefon w dłoni? wszystko jasne

Czornyj
21-09-2010, 14:45
2. Widać, że w momencie "uderzenia" był manekin/balon z przywiązaną liną do "nóg", a nie człowiek!

To nie był manekin - to były zdjęcia laski w różnych pozach nałożone na poszczególne klatki filmu.

pil74
21-09-2010, 14:57
po pierwsze, to kto normalny w takiej chwili utrzyma kamerę/aparat/telefon w dłoni? wszystko jasne
Dokładnie. Fake.
Swoją droga posrane trzeba mieć żeby takie rzeczy wymyślać i umieszczać w sieci. Nie wiem po co to komu.

d3mane
21-09-2010, 14:57
auto nawet nie naruszone :D

Leatherface
21-09-2010, 15:31
Swoją droga posrane trzeba mieć żeby takie rzeczy wymyślać i umieszczać w sieci. Nie wiem po co to komu.

Wróć do początku tego wątku :lol: (poczynając do sprawdzenia jego tytułu)