PDA

Zobacz pełną wersję : 21.10.10 City-Lech



U-CUT
18-09-2010, 19:53
Wybiera sie ktos,jakies male piwko przed meczem?
Bilecik juz mam;)

nowart
18-09-2010, 22:30
Tylko żeby Ci się sektory przypadkiem nie pomyliły :razz:

U-CUT
18-09-2010, 22:33
wiem gdzie moje miejsce ;)
City

grudzinsky
18-09-2010, 22:51
mialem leciec do Poznania 18.10.2010, ale wybralem szwedanie sie po szkockiej krainie :mrgreen: kimanie w namiocie i zywienie sie "chinszczyzna" z Tesco :mrgreen:

di_
19-09-2010, 02:14
wiem gdzie moje miejsce ;)
City

Manchester is Red! ;)
Sam mecz może być dosyć ciekawy o ile Lechici będą grać uważnie i konsekwentnie. Remis w meczu z MC uznałbym za większy sukces niż ten z Juventusem. Niby mają tam lekkie problemy w lidze, ale grają tam wielkie indywidualności, szczególnie w ofensywie, które same mogą przesądzić o wyniku meczu. Mancini pewnie nie zlekceważy Lecha i wystawi mocny skład. Aż się boje pomyśleć jak Tevez (tfu!) czy tam inny Silva będzie objeżdżał Arbolede lub Bosackiego. Mimo wszystko wierzę mocno w dobry wynik!
Do boju Kolejorz!

U-CUT
19-09-2010, 05:16
Ide jako neutralny kibic bo nie lubie City ani Lecha ale calym sercem jestem za Lechitami.