Czy ktoś to cudo posiada albo oglądał ?
monikowska
18-09-2010, 23:14
ja mam zwykłą DC-445, nie zamieniłabym na żadną inną, widziałam plecak GO 20 też ekstra !
kupuj !
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.