PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Wyzwanie...



Sebastianito
18-09-2010, 14:29
Dzisiaj podjelem się wyzwania... Most w Bristolu. Bylem na miejscu pierwszy raz, 5 razy przeoczyłem zjazd, nie moglem znalesć parkingu... i jak wiecie zapewne, mam problemy z Photoshopem i ustawieniami profili :)

Ale przedstawiam nastepujace dwa zdjecia:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/62521803183559153802.jpg)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/99109455901240650910.jpg)


Jesli przyblizyles sie do monitora aby to przeczytac to znaczy, ze zdjecia sa malo ostre :)

Greg77
18-09-2010, 14:32
Zobaczyl bym oba w kolorze, tutaj wygrywa dla mnie kolor choc B&W ma swietny kadr za sprawa sztafazu. Jedyny minus koloru to to ze leci w lewo no i moze za mocno swieci ta podloga.....a kolorki sa twoje!

Al Koholik
18-09-2010, 14:36
Oj! Pojechałeś z tą obróbką zdecydowanie za daleko :wink: Ta prawa strona na jedynce nawet na mocną landrynę się nie nadaje :wink: Kadr się broni, ale blask tej latarni przykrywa wszystko wokoło.

Reju
18-09-2010, 14:40
B&W jest całkiem fajne...kolor pali po oczach ,kadr ok

krzysztofz24
18-09-2010, 14:40
Super kadrowa 2, bdb fota...o kolorach sie niestety nie bede wypowiadal bo u kogos na lapku ogladam...

wasilewk
18-09-2010, 14:40
Skasuj to świecenie i będzie git.

Pzdr.

Klarens
18-09-2010, 15:19
Chce widziec dójkę w kolorze! Plisss!

harb
18-09-2010, 17:25
Chce widziec dójkę w kolorze! Plisss!

ja też, bo b/w jest dla mnie zbyt szare ale sam kadr jak i motyw na dwójce znakomity :)
jedynka niestety ale mz. kosz, za sprawą prawej strony dobrze to ujął Kulten

darek_d
18-09-2010, 17:27
Też 2 w kolorku bym zobaczył tylko nie tak mocnym co na jedynce ;)

GUINNESSts
18-09-2010, 19:58
Z kolorakami juz mysle sobie poradziles. Nocne i czuc bez profilowych znieksztalcen;)
Oba kadry bardzo fajne. Kadr 2-ki jednak ciekawszy. Bardzo ciekawy!

dem
18-09-2010, 21:01
Ale przywaliłeś z kolorami na jedynce. Doda się umywa :D Wybieram BW, ale jakbyś odlandrynił jedynkę, to miałbym dylemat.

Sebastianito
18-09-2010, 21:53
Też 2 w kolorku bym zobaczył tylko nie tak mocnym co na jedynce ;)


ja też, bo b/w jest dla mnie zbyt szare ale sam kadr jak i motyw na dwójce znakomity :)
jedynka niestety ale mz. kosz, za sprawą prawej strony dobrze to ujął Kulten

Ciekaw jestem co takiego napisał skoro nie ma nigdzie tego w komentarzech. Chętnie zapoznał bym się z jego zdaniem.

maniak666
18-09-2010, 22:08
Ale przywaliłeś z kolorami na jedynce. Doda się umywa :D

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Faktycznie pojechane ostro. I pomyślec , ze przed chwilą straszyłem Tobą MarianS` a za kolory na kadrach z Kotliny Kłodzkiej:D

harb
19-09-2010, 01:15
Ciekaw jestem co takiego napisał skoro nie ma nigdzie tego w komentarzech. Chętnie zapoznał bym się z jego zdaniem.

sorry, no tak masz rację, myślałem o ALU a napisałem o Kultenie :oops:

pszetak
19-09-2010, 02:31
Zobaczyl bym oba w kolorze, tutaj wygrywa dla mnie kolor choc B&W ma swietny kadr za sprawa sztafazu. Jedyny minus koloru to to ze leci w lewo no i moze za mocno swieci ta podloga.....a kolorki sa twoje!

Kolega Greg77 posługuje sie widzę podwójnymi standardami-u jednych kolory są nienaturalne,przesaturowane,z zafarbem itp,a u inntch są poprostu"twoje"...

Ja to widzę tak Sebastian:
Nie wiem do czego dążysz,do jakiej estetyki ,ale osobiście uważam że kolor jest mocno przesadzony,lampy sugerują zmierzch a na niebie błekit jak nad jakąś laguną w południe+zieleń i ten dający pomarańcz.To samo że światłem na drugim planie-zbyt jasno.Plus na horyzoncie widać obróbkę-wogóle ją bardzo widać.Więc totalny misz masz.Do tego dochodzi zamazana lewa strona i ogólny brak czytelności w szczegółach.Jedynie woda tu sie prezentuje dobrze.Ja wybieram b/w z racji bardziej stonowanego swiatła i większej plastyki.
Jedynka dla mnie osobiście jest nie do przyjęcia.
Broń cie wszyscy...nie chce zadzierać nosa,myśle tylko że jako autor wielu b.dobryvh zdjęć muszisz mimo wszystko trzymać pewien poziom-wyższy niż ten pokazany tutaj.

ps.kadry podobają mi się,a sam most chcę już oddawna zobaczyć,mógłbyś przypomnieć jego nazwę?
Dzięki.


...ok.już doczytalem na wstępie gdzie:-)

Greg77
19-09-2010, 03:00
Kolega Greg77 posługuje sie widzę podwójnymi standardami-u jednych kolory są nienaturalne,przesaturowane,z zafarbem itp,a u inntch są poprostu"twoje"...


Kolego pszetak, nie do konca wiesz o co chodzi, "kolory twoje" znaczy tyle, ze Sebastian mial problem z kolorami w ciagu ostatnich kilku dni, te moej slowa mialy znaczyc, ze jest juz ok z jego ustawieniami!

Hoobie
19-09-2010, 11:05
Oba kadry mi sie podobaja, jednak w kolorze troche za mocno mi swieci po prawej :p ;)
BW ladne.