PDA

Zobacz pełną wersję : Ksw 14



d_an
17-09-2010, 21:01
Która walka zapowiada się wg Was najciekawiej?
Pan Fasolka (http://sport.wp.pl/kat,60960,title,KSW-14-Butterbean-pokonal-wage,wid,12679034,wiadomosc.html?ticaid=1ae74) waży ponad dwa kwintale, przynajmniej będzie widowiskowo :)

Rafał_Sz
17-09-2010, 21:27
Aaaaaaa! Pan Fasolka zje Pudziana!

:grin:

krzysztofz24
17-09-2010, 21:59
Aaaaaaa! Pan Fasolka zje Pudziana!

:grin:

Nie badz taki pewny;-), lata sukcesow ma juz raczej za soba a Mariusz schudl do 118 kg i cytuję go z jakiegos wywiadu "...Spokojnie przebiegam teraz 10 km, jestem zwinny i szybki, co na pewno odczuje moj przeciwnik"...tak, ze moze Pudzian moze nie bedzie znowu lapal powietrza jak karp wyjety z wody;-)...A jeszcze fajnie bedzie zobaczyc, jak Najman znowu dostanie mega wpie...ol:-).

arsiser
18-09-2010, 20:09
ma ktoś stream ??? siedzę w pracy nie mam jak obejrzeć

eskimos
18-09-2010, 20:28
Która walka zapowiada się wg Was najciekawiej?
Pan Fasolka (http://sport.wp.pl/kat,60960,title,KSW-14-Butterbean-pokonal-wage,wid,12679034,wiadomosc.html?ticaid=1ae74) waży ponad dwa kwintale, przynajmniej będzie widowiskowo :)

"dwa kwintale" z tego co pamiętam to dziadek podawał wagę wieprzków w takich miarach, jakoś mnie to rozbawiło patrząc na zdjęcia :mrgreen:

d_an
18-09-2010, 20:52
No i mamy pierwszy knock out. Góral widowiskowo pokonał rywala.
A ja jestem też ciekaw "show" Saleta - Najman. Kto zwycięży: facet bez nerki czy facet bez jaj :)

Gurgul99
18-09-2010, 20:56
Jeśli fasolka da sie polożyć na ziemię to walka skończy sie bardzo szybko. Mając pupę o wadze 2 kwintali szybko się nie podniesie.

photofun
18-09-2010, 21:19
Co Wy tak na te 2 kwintale patrzycie i o nich gadacie? Ja tam wolę oglądać te panie, które razem z nimi wchodzą :D

A tak na serio właśnie jestem ciekaw pojedynku Salety. No i też mam nadzieję, że na Pudziana nie będzie trzeba czekać do rana :)

d_an
18-09-2010, 21:25
No i też mam nadzieję, że na Pudziana nie będzie trzeba czekać do rana :)

Transmisja jest zaplanowana do północy, a póki co nawet sprawnie to idzie, więc nie powinno być opóźnienia.

Brazilianpitbull
18-09-2010, 21:27
Z pięknymi paniami to się zgodzę :D
Ja tam chce zobaczyć Fasolke walczącą z Pudzianem, może być zabawnie ;)

A może ktoś z forum pojechał sfocić galę, orientuje się ktoś ? :)

notic
18-09-2010, 21:35
ma ktoś stream ??? siedzę w pracy nie mam jak obejrzeć

http://www.sportsbun.com/ksw-14-live-stream-replay-video-highlights-mma-ksw-xiv/ tutaj jest całe zestawienie.
Osobiście oglądam tu - http://antektv.com/transmisje.php

Marcin Borkowski
18-09-2010, 21:41
a myślałem z tylko ja się wgapiam tak na te panie :d

co do pudziana i tego gigantycznego pana, nie wiem co myśleć, będzie ciekawie :)

bukowy dziad
18-09-2010, 21:52
E tam - freakshow sie jaracie, a tu juz 4 naprawde dobre walki za nami, a przed nami jeszcze blachowicz i dowda - dobra gala w sumie:)
jesli chodzi o elementy cyrkowe to w pojedynku czlowieka bez nerki z czlowiekiem bez jaj stawiam na salete, a w pojedynku pudziana z butterbeanem na pudziana. w normalnej sytuacji pewnie bym stawial na butterbeana, ale jego wygrana nikomu sie nie oplaca (s samym grubasem na czele), wiec jest zbyt duze prawdoopdobienstwo ustawki.

Gurgul99
18-09-2010, 22:05
"Saleta udusił Najmana przedramieniem" haha :)

photofun
18-09-2010, 22:05
ależ walka:D

Brazilianpitbull
18-09-2010, 22:05
Generalnie walkę Salety i Najmana pozostawię bez komentarza...

eskimos
18-09-2010, 22:05
Co to było ta ostatnia walka Najman vs Saleta ? :mrgreen: Bez kitu , ale bardziej efekciarskie są walki żuli na youtube :mrgreen:

Marcin Borkowski
18-09-2010, 22:06
w porównaniu do wcześniejszych walk, to co obejrzeliśmy przed chwilą było trochę śmieszne, ale tam :)

ja chce zobaczyć pudziana!

Gurgul99
18-09-2010, 22:07
Jeszcze mu pięknie Saleta pojechał po rajtuzkach do mikrofonu :)

Brazilianpitbull
18-09-2010, 22:08
Pojechać mu pojechał, ale koniec tej walki to tragedia...

photofun
18-09-2010, 22:08
nieźle mu pojeżdża :D

elmo
18-09-2010, 22:09
Najman fajnie teraz chodzi po ringu - a Saleta gada i gada i gada...

d_an
18-09-2010, 22:11
Kurcze to cwaniactwo Saletry jakies takie... niesportowe. Wiadomo, przed walką jest spektakl, natomiast po walce mógł sobie odpuscić. Zwłaszcza, że sama walka jak i styl w jakim zwycięzył chwały mu nie przynoszą.

Gurgul99
18-09-2010, 22:15
Wiekszość pamiętać będzie że to on wygrał, nie sposób w jaki to zrobił a pajac Najman zapamięta że przegrał...

ekonet
18-09-2010, 22:17
pajac Najman zapamięta że przegrał...
Na to bym nie liczył. ;)

Antonioo
18-09-2010, 22:19
Kurcze to cwaniactwo Saletry jakies takie... niesportowe. Wiadomo, przed walką jest spektakl, natomiast po walce mógł sobie odpuscić. Zwłaszcza, że sama walka jak i styl w jakim zwycięzył chwały mu nie przynoszą.


zgadzam się.... trochę przesadził, ale Najmana też nie żałuję, bo sam cwaniaczy za bardzo...

T.Z.
18-09-2010, 22:22
Ogólnie Najman to showman a nie wielki zawodnik, porwał się z motyką na słońce najpierw na "Pudziana" teraz na Saletę. W podobnym tonie Jakimowicza w Bigbrotherze straszył i chyba powinien na tym pozostać :) Po cichu liczyłem, że Saleta mu konkretny łomot sprawi i przestanie gościu gwiazdorzyć. No a tak pewien niesmak pozostał.

Brazilianpitbull
18-09-2010, 22:29
Zawodnikiem wgl. bym go nie nazwał...
Nie ma co, efektowny "pojedynek" to raczej nie był...

nowart
18-09-2010, 22:43
a myślałem z tylko ja się wgapiam tak na te panie :d

no coś Ty :D ja np chętnie bym zobaczył na ringu tę śliczną hostessę z uroczymi loczkami i jeszcze bardziej uroczymi, dużymi tymi... no... oczami ;)

Dorian
18-09-2010, 22:44
Osobiscie nie podniecalbym sie zwyciestwem Salety tym bardziej, ze sam bardziej oberwal. W ciagu calej walki 'blysnal' tylko tym duszeniem. Nie wiem, czy nawet samymi komentarzami Saleta nie pograzal sie jeszcze bardziej. Choc jako zawodnika lubie Przemka. Na tej gali mozemy zobaczyc ciekawsze walki. :)

Antonioo
18-09-2010, 23:52
kto przygrywał temu hiszpanowi?
to była Pantera/Slayer?

Antonioo
19-09-2010, 00:12
powiem, że marnie to widzę:) tzn Pudziana:)

eskimos
19-09-2010, 00:15
Komentarz z Onetu:

KSW... dziadek bez nerki okłada nieudacznika bez ambicji
a chwile potem 200kg klucha bedzie się trzaskac z Pakerem bez techniki, kto za to zapłacił niechaj czuje się frajerem

duch wujka Staszka nie śpi :mrgreen:

Antonioo
19-09-2010, 00:24
boże znowu jego brachol singuje........matuluuuuu

Antonioo
19-09-2010, 00:29
co to kur*a z tym amerykańskim hymnem? zawsze coś muszą spierniczyć!! gość chyba zapomniał tekstu masakra:D ale mu się dostanie

piwkoo
19-09-2010, 00:29
ten koleś przed chwilą był jeszcze lepszy :D

Strus
19-09-2010, 00:29
jest to gdzies w necie do zobaczenia ?

piwkoo
19-09-2010, 00:31
no to Mariusz się troszkę wyżył ;)

Antonioo
19-09-2010, 00:31
szkoda mi amerykanina...takie pocieszne chłopisko;)

t0m3k
19-09-2010, 00:32
ładnie dał rady nasz rodak :D
a ten hymn... masakra

Strus
19-09-2010, 00:33
kurna, na wp cos byle ze NA zywo ale oni chyba nie rozumieja tego co pisza...... To jak ? juz koniec ?

Antonioo
19-09-2010, 00:34
a no:D 44s :)

piwkoo
19-09-2010, 00:34
Tak, koniec :) pierwsza runda i po bólu

.. a za ten hymn ten koleś powinień takie same bencki dostać

Strus
19-09-2010, 00:34
To sobie jutro na YT zobacze

Dex
19-09-2010, 00:34
Konentarz "Fantastyczna walka" buahahahaha :mrgreen:

a ten gość co "śpiewał" hymn USA - żenada. Jak ta laska co "śpiewała" nasz hymn podczas walki z Sylivia

eskimos
19-09-2010, 00:34
http://antektv.com/transmisje.php

na razie sobie bajerują z Pudzianem, może pokażą powtórkę.

Strus
19-09-2010, 00:36
http://antektv.com/transmisje.php



TV/Video Streams;Blogs/Personal Pages" content is forbidden by JPMorganChase policy.

No.... to tyle sobie w pracy zobaczylem :)

Antonioo
19-09-2010, 00:36
HYMN to było celowe zagranie organizatorów !:D....to miało zmiękczyć Amerykanina i się udało:D:D:D chłop po prostu nie wytrzymał:)

Brazilianpitbull
19-09-2010, 00:37
44 s o ile pamięć mnie nie myli to tyle co z Najmanem :D

Dex
19-09-2010, 00:37
HYMN to było celowe zagranie organizatorów !:D....to miało zmiękczyć Amerykanina i się udało:D:D:D

Tak jak w USA udało sie zmiękczyć Polaka :D

d_an
19-09-2010, 00:38
łooo, jaki hymn taka walka :) Nie no Pudzian walczył z workiem treningowym. Esch był zupełnie bez formy. Widać, że dobre lata ma dawno za sobą.

Dex
19-09-2010, 00:40
Teraz będą spekulacje kto następny :mrgreen: Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a :mrgreen:

d_an
19-09-2010, 00:42
Teraz będą spekulacje kto następny :mrgreen: Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a :mrgreen:

Nie sądzę, aby to zwycięstwo otworzyło mu drzwi do walki z Crocopem czy Lesnarem. Najpierw musi wygrać z solidnym zawodnikem ze środka stawki.

Bonzo
19-09-2010, 00:43
no niedowiarki co Pudziana na straty spisywali ;) zobaczycie jeszcze Pudziana na szczycie i wtedy będziecie sobie w brode pluli :D ;)

Dex
19-09-2010, 00:45
Nie sądzę, aby to zwycięstwo otworzyło mu drzwi do walki z Crocopem czy Lesnarem. Najpierw musi wygrać z solidnym zawodnikem ze środka stawki.

Wiem, żartuje sobie :)
Walka taka pewnie była by jeszcze krótsza niż ta dzisiaj :mrgreen:

tomek s
19-09-2010, 00:48
Myślicie, że Pudzian będzie chciał wyrównać rachunki z Silvią?

Buzulux
19-09-2010, 00:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1260254079_by_yogin44_500.jpg)

Bonzo
19-09-2010, 01:09
Myślicie, że Pudzian będzie chciał wyrównać rachunki z Silvią?

myśle że tak, bo tak jak Pudzian nielubi przegrywać to chyba nikt na świecie :D

bukowy dziad
19-09-2010, 01:14
esch zadal na poczatku 2 niezle lewe proste - oba przeszly przez garde pudziana jak przez sito. normalnie by za nimi poszedl, dokladajac swoj nokautujacy prawy i by bylo po mariuszu. no i butterbean sie chyba zorientowal, ze nie moze przesadzac:) - mz. celowo sie wstrzymal. dlaczego? bo stracilby na tym mnostwo kasy. esch jest organizatorem gali moosin, na ktorej mariusz bedzie walczyl dzieki temu, ze wygral. z reszta nieraz sie wczesniej wypowiadal, ze chce sie zajac promocja pudziana w stanach i zarobic razem duzo kasy. to tyle w temacie: chocby i mariusz na dzien dzisiejszy mogl wygrac z butterbeanem (co jest jak najbardziej prawdopodobne), to w okolicznosicach, gdy w walce promotor ma zarżnąć swoją potencjalną kure od zlotych jajek zwyciestwo kury traci jakikolwiek smak.

ale pomijając elementy cyrkowe (walki celebrytów i pudziana) to gala naprawde bardzo dobra: wszystkie walki cwiercfinalowe piekne, polfinaly juz na zmeczeniu, wiec niezbyt ladne, ale na dobrym poziomie, piekny final janka blachowicza i bardzo fajny extra fight dowdy i kułaka. do tego naprawde dobre hostessy: idealnie łączące konieczny na takich galach troche sztuczny seksapil rodem z rozkladowek playboya z naturalnym wdziekiem uroczych usmiechow:)

marzyciel9
19-09-2010, 01:18
Mariusz pięknie zamarkował cios i rzucił się na nogi, to go uratowało. A z ciężarami radzić sobie potrafi.

A co do najmana, szkoda, że nie oberwał porządniej. Mam dość takich pozerów.

aRice
19-09-2010, 01:27
Hymn był....zapowiedzią tego co było póżniej .MAŁO EFEKTOWY I KRÓTKI tak jak cała walka

Łukaszzz
19-09-2010, 01:29
Teraz będą spekulacje kto następny :mrgreen: Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a :mrgreen:


Mirko "Cro Cop" Filipović przecież już dawno zakończył karierę...

KaeF
19-09-2010, 03:35
Właśnie obejrzałem. Jejku, ale Pudzian jest teraz "chudy":D Jak przewracał Esch'a, to miałem dziwne wrażenie, że oglądam zawody strongmana:D

EDIT: Wikipedia jednak ma moc. Punkty Pudziana i Asch'a już zaktualizowane w wielu językach:D

d_an
19-09-2010, 10:06
ale pomijając elementy cyrkowe (walki celebrytów i pudziana) to gala naprawde bardzo dobra

Zgadzam się, całkiem dobra gala - pomijając superfighty, które można potraktować jako dodatkowe wystepy rozrywkowe. Czyli Pudzian ma kontrakt na jeszcze jedną walkę z KSW? Następna gala w lutym, więc może po drodze wystąpi jeszcze w Stanach.

Dex
19-09-2010, 10:19
Mirko "Cro Cop" Filipović przecież już dawno zakończył karierę...

A 25 września na UFC 119 zmierzy sie z Frank'iem Mir'em.

marzyciel9
19-09-2010, 15:03
był bardzo pewny siebie przed walką

http://www.youtube.com/watch?v=0J6kRfDuU7U&feature=related

Łukaszzz
19-09-2010, 17:38
A 25 września na UFC 119 zmierzy sie z Frank'iem Mir'em.
Widocznie kasy mało skoro wraca... ostatnio nie miał formy. Ale i tak jestem jego fanem.

Seeker
19-09-2010, 19:55
"dobra gala w sumie"

A owszem, ciekawie bylo technicznie, choc brakowalo mi taktyki Crocopa.
Gdyby tak czesc jego doswiadczenia i umiejetnosci przeniesc na Mariusza...


"szkoda mi amerykanina...takie pocieszne chłopisko"

Ta, poniekad. Muzyczka tez fajnie wyluzowana byla, ale jadnoczesnie
nalezelo mu sie za babę (majac oczywiscie na uwadze aspekt sportowy)
i tu "napędzani silnikami" spisal sie bardzo dobrze.