Sejsmolog
17-09-2010, 15:25
Drodzy forumowicze,
Ponieważ od dłuższego czasu doskwiera mi kręgosłup, szczególnie w odcinku lędźwiowym, pomyślałem o zakupie maty masującej zakładanej na fotel. Oglądałem takie maty, a nawet relaksowałem się na nich, w sklepie dla idiotów. Przypadła mi do gustu mata firmy HoMedics ale nie pamiętam symbolu. Kosztowała 699zł, z takim zgrabnym czarnym pilotem, z masażem Shiatsu, rolling i wibracyjnym oraz podgrzewaniem. Nie znam się kompletnie na takich matach a pomyślałem, że takie coś byłoby niegłupie na moje dolegliwości.
Zatem pytam szanownych forumowiczów o zdanie na temat sensu kupienia takiej maty, a jeśli ów sens jest, o polecenie konkretnej firmy a może modelu.
Z góry dziękuję
Ponieważ od dłuższego czasu doskwiera mi kręgosłup, szczególnie w odcinku lędźwiowym, pomyślałem o zakupie maty masującej zakładanej na fotel. Oglądałem takie maty, a nawet relaksowałem się na nich, w sklepie dla idiotów. Przypadła mi do gustu mata firmy HoMedics ale nie pamiętam symbolu. Kosztowała 699zł, z takim zgrabnym czarnym pilotem, z masażem Shiatsu, rolling i wibracyjnym oraz podgrzewaniem. Nie znam się kompletnie na takich matach a pomyślałem, że takie coś byłoby niegłupie na moje dolegliwości.
Zatem pytam szanownych forumowiczów o zdanie na temat sensu kupienia takiej maty, a jeśli ów sens jest, o polecenie konkretnej firmy a może modelu.
Z góry dziękuję