Zobacz pełną wersję : fax elektroniczny
rychu_cmg
17-09-2010, 15:18
Czy używał ktoś z was faxu elektronicznego ? Jakie są jego wady i zalety warto wziąć czy lepiej kupić normalny fax ?
chyba wirtualnego ?:)
- zalety: nie potrzebujesz urządzenia zwanego faxem (taniość), nie zastanawiasz się gdzie je postawić, drukujesz tylko niezbędne dokumenty (oszczędzasz środowisko)
- minusy: aby wysłać jakikolwiek dokument, musisz go mieć w formie elektronicznej
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.