Budziko
16-09-2010, 23:34
Hi.
Dla zaprzyjaźnionego przedszkola mam zrobić kalendarz. Początkowo pomyślałem (i zrobiłem w PS) wykorzystując znaleziony układ miesięcy. Chciałem to wydrukować w labie który oferuje odbitkę 30 x 60cm.
Układ: na górze zdjęcie, ponizej 12 m-cy. Jednak zobaczyłem u znajomej kalendarz z przedszkola gdzie było 12 oddzielnych miesięcy, i na każdej stronie był wycięty otwór przez który widać był zdjęcie dziecka przyklejone na ostatniej stronie.
Każdy z miesięcy miał namalowanego np strażaka i miejscu głowy widać było zdjęcie dziecka.
Oczywiście nie porywam się na zrobienie sam tego w PS ale domyślam się, ze można to kupić. Googluje ale nie mogę znaleźć firmy z takimi kalendarzami. Może Wam coś się rzuciło w oczy? Ewentualnie macie inny pomysł? Chętnie posłucham.
Dla zaprzyjaźnionego przedszkola mam zrobić kalendarz. Początkowo pomyślałem (i zrobiłem w PS) wykorzystując znaleziony układ miesięcy. Chciałem to wydrukować w labie który oferuje odbitkę 30 x 60cm.
Układ: na górze zdjęcie, ponizej 12 m-cy. Jednak zobaczyłem u znajomej kalendarz z przedszkola gdzie było 12 oddzielnych miesięcy, i na każdej stronie był wycięty otwór przez który widać był zdjęcie dziecka przyklejone na ostatniej stronie.
Każdy z miesięcy miał namalowanego np strażaka i miejscu głowy widać było zdjęcie dziecka.
Oczywiście nie porywam się na zrobienie sam tego w PS ale domyślam się, ze można to kupić. Googluje ale nie mogę znaleźć firmy z takimi kalendarzami. Może Wam coś się rzuciło w oczy? Ewentualnie macie inny pomysł? Chętnie posłucham.