Zobacz pełną wersję : 31' Lech - Juventus 2:0
mibartek
16-09-2010, 19:37
Nie wiem czy oglądacie, ale ....
jest nieźle :mrgreen:
nelchael
16-09-2010, 19:39
obie druzyny sa na boisku :?:
jurek1906
16-09-2010, 19:44
To jaja są jakieś,w pracy jestem i wynik śledzę na onecie "akcja po akcji ".
mibartek
16-09-2010, 19:45
obie druzyny sa na boisku :?:
nie rozumiem pytania ? ;-)
jeżeli chodzi o to że nie ma co przesądzać do końca meczu, to wiem, ale to i tak mega zaskoczenie
kurde juz 1-2
Ale błąd... i bramka do szatni
jurek1906
16-09-2010, 19:53
Emanuel się musi dobrze pomodlić :).
jurek1906
16-09-2010, 20:11
Szybko to idzie :(
Maciek R
16-09-2010, 20:12
Gdzie można oglądać? Jest jakaś transmisja w tv?
jurek1906
16-09-2010, 20:16
gdzie można oglądać? Jest jakaś transmisja w tv?
tv 4
I tak wiadomo że przegramy. Nie oglądam.
To i w .....
Jak zwykle, a my sobie nadzieje robili:/
jurek1906
16-09-2010, 20:29
2:3
a ja myślałem że dla Lecha :( , 3:2.
Marcin Borkowski
16-09-2010, 20:50
matkoooo jaka petardaaa! :D
3:3
ps. i takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie
Rudvens.....
Ale bramka, kapitalny mecz, tyle emocji:D
jurek1906
16-09-2010, 20:55
I pięknie :).
Piękny mecz ! I bardzo dobry wynik ! Zapraszamy Juve na Bułgarską teraz ! :D a ja lece na kolejny meczyk bo za chwilkę gra mój drugi klub Liverpool :D
Przyznać się Panowie, i iść po grubą kasę;):
kto tak typował?
Ja odpuściłem ten mecz z powodów $
Ale obstawiałem zwycięstwo juve 2:1...dobrze że nie grałem.
maciey75
16-09-2010, 21:20
Tak jak nie ogladam pilki kopanej to dzisiaj lokalny patriotyzm wzial gore i nie zaluje. Ladnie sie skonczylo. :)
Ja już nie typuję od jakiegoś czasu, ale... To było do przewidzenia. ;) Juventus gra teraz na poziomie przeciętniaka z polskiej ligi. Niestety, ale nie widzę nic dobrego w rozwiązywaniu kontraktów z niemalże legendami klubowymi lub sprzedawania ich za grosze. Atmosfera coraz gorsza, ciekawych transferów brak, nic więc dziwnego, że nie grają. :) Choć kibicuję (choć czy mogę tak powiedzieć, jak nigdy nie byłem na meczu?) Juve od dawna to cieszę się, że w końcu polska drużyna o coś walczy. Szkoda, że Lech nie wygrał tego spotkania. :)
Sendilkelm
16-09-2010, 21:36
I tak wiadomo że przegramy. Nie oglądam.
Hehe, łyso Ci teraz?
Jak ja nie lubię jak ktoś pisze zawsze, wiadomo, na pewno .... nie można napisać moim zdaniem, według mnie?
maciey75
16-09-2010, 21:38
To takie .... polskie :/
rychu_cmg
16-09-2010, 21:50
bramki z tego meczu:
http://www.sport.pl/pilka/1,65042,8388111,Liga_Europejska___Gole_Rudnevsa_da ja_prowadzenie_Lechowi.html
To takie .... polskie :/
polskie, ale wynika z wielowiekowych doświadczeń ;)
Ja może dam jeszcze link dla osób nie przebywających w Polsce :]
http://www.tvgolo.com/football.php?subaction=showfull&id=1284660133&archive=&start_from=&ucat=48&
Na sport.pl mam komunikat że materiał dostępny tylko dla osób z polski ;/
Hehe, łyso Ci teraz?
Jak ja nie lubię jak ktoś pisze zawsze, wiadomo, na pewno .... nie można napisać moim zdaniem, według mnie?
A wiesz że łyso :D
Ale akurat z tego jestem zadowolony :-)
Może być częściej łyso :-)
Sendilkelm
17-09-2010, 14:07
A wiesz że łyso :D
Ale akurat z tego jestem zadowolony :-)
Może być częściej łyso :-)
To i dobrze :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.