Fear
16-09-2010, 19:34
Witam wszystkich odwiedzających.
Chciałem was bardzo prosić o podzielenie się wiedzą. Mam następujący problem... Jak wiadomo Lightroom podczas budowania podglądu zmienia oryginalne parametry zdjęcia. Co zrobić żeby nic z tych rzeczy nie robił. Jak usunąć tę opcję. Chcę by materiał do obróbki w fazie wyjściowej był taki jak z aparatu a nie taki jak ustawi sobie program podczas budowania podglądu. Będę serdecznie wdzięczny za udzieloną pomoc. Liczę na was :)
PS. Przepraszam jeśli wątek nie jest w odpowiednim dziale
Chciałem was bardzo prosić o podzielenie się wiedzą. Mam następujący problem... Jak wiadomo Lightroom podczas budowania podglądu zmienia oryginalne parametry zdjęcia. Co zrobić żeby nic z tych rzeczy nie robił. Jak usunąć tę opcję. Chcę by materiał do obróbki w fazie wyjściowej był taki jak z aparatu a nie taki jak ustawi sobie program podczas budowania podglądu. Będę serdecznie wdzięczny za udzieloną pomoc. Liczę na was :)
PS. Przepraszam jeśli wątek nie jest w odpowiednim dziale