PDA

Zobacz pełną wersję : Defence Logistic Agency - USA



Bonthyc
16-09-2010, 17:31
http://www.desc.dla.mil/ - wejdźcie na tą rządową stronę USA i wpiszcie "porkythepig" na klawiaturze
mała zdziwka ;D

freefly
16-09-2010, 17:41
Jestem wesoły Romek.......:-). Dobre;)

stock
16-09-2010, 18:38
nooo fajowe

ekonet
16-09-2010, 18:40
A czemu "Agnecy"? W tytule?

Bonthyc
16-09-2010, 18:49
A czemu "Agnecy"? W tytule?
Bo się pomyliłem :-P Ale przynajmniej nie zbesztasz mnie w tym przypadku za kaleczenie ojczystego języka :-P

ekonet
16-09-2010, 18:50
Poprawiłem. ;)

Piotrek Charchuła
16-09-2010, 19:10
Wytłumaczy ktoś na jakiej podstawie to działa ? :-D

Andre
16-09-2010, 20:38
wchodzę na stronę a tam zamiast wyświetlenia się strony wyskakuje żądanie o login i hasło. Wam co innego się pokazuje ?

bulinko
16-09-2010, 20:42
ja kilka razy to wpisałem, i w końcu się pokazało...warto zobaczyć:D

costi
16-09-2010, 23:38
Strona nie dziala?

velaskez
17-09-2010, 00:11
No teraz to mają jakieś technical difficulties... :twisted: Kto im to zhackował? :-P

Bonthyc
17-09-2010, 00:23
:twisted: Kto im to zhackował? :-P
Pewnie teraz powołują sztab specjalistów mający stwierdzić komu i w jaki sposób to się udało tam zamieścić :D
Chciałbym widzieć ich miny podczas oglądania "wesołego Romka" :D

Bonthyc
18-09-2010, 19:06
Dla tych co nie zdążyli http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/10645/polski,hacker,zaatakowal,amerykanski,serwis,wojsko wy,piatka,za,poczucie,humoru,%5B2,x,film%5D/
A hamerykańce nadal nie odpalili ponownie strony :D