Zobacz pełną wersję : Defence Logistic Agency - USA
http://www.desc.dla.mil/ - wejdźcie na tą rządową stronę USA i wpiszcie "porkythepig" na klawiaturze
mała zdziwka ;D
Jestem wesoły Romek.......:-). Dobre;)
A czemu "Agnecy"? W tytule?
A czemu "Agnecy"? W tytule?
Bo się pomyliłem :-P Ale przynajmniej nie zbesztasz mnie w tym przypadku za kaleczenie ojczystego języka :-P
Piotrek Charchuła
16-09-2010, 19:10
Wytłumaczy ktoś na jakiej podstawie to działa ? :-D
wchodzę na stronę a tam zamiast wyświetlenia się strony wyskakuje żądanie o login i hasło. Wam co innego się pokazuje ?
ja kilka razy to wpisałem, i w końcu się pokazało...warto zobaczyć:D
velaskez
17-09-2010, 00:11
No teraz to mają jakieś technical difficulties... :twisted: Kto im to zhackował? :-P
:twisted: Kto im to zhackował? :-P
Pewnie teraz powołują sztab specjalistów mający stwierdzić komu i w jaki sposób to się udało tam zamieścić :D
Chciałbym widzieć ich miny podczas oglądania "wesołego Romka" :D
Dla tych co nie zdążyli http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/10645/polski,hacker,zaatakowal,amerykanski,serwis,wojsko wy,piatka,za,poczucie,humoru,%5B2,x,film%5D/
A hamerykańce nadal nie odpalili ponownie strony :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.