PDA

Zobacz pełną wersję : Hahnel Battery Grip D300s



szulzykk
16-09-2010, 13:49
Witam serdecznie, mam pytanie: kupilem niedawno - jakis miesiac temu gripa hahnelowskiego do d300s, wszystko bylo w porzadku, na temat wykonania sie nie wypowiadam bo wiadomo to nie oryginal natomiast meczy mnie jedna rzecz !

Po pewnym czasie robienia zdjec aparat sie blokuje pokazujac rozladowany aku! Mam w menu ustawione ze wpierw pobiera energie z body pozniej z gripa i dzieje sie tak samo jak po zmienieniu na odwrot tej opcji tzn. wpierw z gripa a pozniej z body.

Mieliscie tez taki przypadek? Moze to kwestia oprogramowania do d300s?

Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za pomoc. Nie ukrywam ze dosyc pilna sprawa.

grudzinsky
16-09-2010, 19:56
to jest raczej wina gripa, a nie oprogramowania. tak to juz z tymi zamiennikami jest, ze nie wspolpracuja w 100%. niestety jak sie chce zaoszczedzic pare stowek to sie ma pozniej problemy ;)
a tak poza tym to nie ten dzial ;)