saer
16-09-2010, 13:21
hello:)
nie wiem czy wolno tutaj o takie rzeczy pytać ale jeżeli ktoś ma lub zna kogoś kto użyczył by dwa konkretne dobermany do wojowniczo/mundurowej sesji zdjęciowej fashion w październiku to bardzo proszę o kontakt pw
dziękuje i pozdrawiam:)
nie wiem czy wolno tutaj o takie rzeczy pytać ale jeżeli ktoś ma lub zna kogoś kto użyczył by dwa konkretne dobermany do wojowniczo/mundurowej sesji zdjęciowej fashion w październiku to bardzo proszę o kontakt pw
dziękuje i pozdrawiam:)